Sielos kalba skiriasi nuo žmoniškos kalbos, nes žmonių kalba ne viską galima perteikti. Siela bendrauja per metaforas, poeziją, magiją, šviesą, garsą, muziką, energiją, o žmonių kalba apsiriboja tik abėcėle. Šamanai, mediumai, išminčiai, gyduoliai, medituojantys asmenys nuo seniausių laikų žinojo, kad siela nekalba mums įprasta kalba, bet vis dėlto su ja susikalbėti įmanoma. Štai keletas ženklų, kurie rodo, kad siela mėgina kai ką svarbaus jums pasakyti!

 

siela

5 ženklai, kad siela kalbasi su jumis:

 
  • Ženklai nesąmoninguose ir sąmoninguose sapnuose. Sapnai yra dažniausias ženklas arba sielos kalba, skirta bendrauti su fizinio žmogaus kūnu ir protu. Sapnai yra labai reikšmingi ir turi gylio savyje – scenarijus, vieta ir žmonės turi tam tikrą prasmę ir žmogus pats turi suprasti, ką per sapną bando pasiekti aukštesnės jėgos. Sąmoningi sapnai pasirodo žmogui, esant sąmoningos būsenos. Sąmoningas sapnavimas – tai spontaniška būsena, kai asmuo yra budrus sapne ir išlieka sąmoningas miegodamas ir supranta, kad sapnuoja. Tai vienas efektyviausių metodų, padedančių išsiaiškinti, ar siela bando su jumis bendrauti. Sąmoningas sapnavimas – tai metodas, padedantis atrasti paslėptas pasąmonės sritis.
 
  • Pasikartojantys skaičiai ir žodžiai. Ar pradėjote pastebėti panašius skaičius kiekvieną kartą, žvilgtelėję į laikrodį? Ar yra pasikartojančių skaičių ar žodžių, kuriuos pastebite labai dažnai? Tai, pasirodo, yra sielos būdas pažadinti žmogų ir atkreipti dėmesį į jos siunčiamą žinutę. Skaičių sinchroniškumas yra pats dažniausias dvasinio „aš“ apsireiškimo būdas.
 
  • Sinchroniškumas. Sinchroniškumas – tai ta nuostabi akimirka gyvenime, kai vidinis ir išorinis pasaulis susilygina ir nutinka šis tas magiško. Sichroniškumas yra būdas, kai tam tikri reikšmingi sutapimai susivienija, kad sukurtų kažką svarbaus, didingo jūsų gyvenime. Galiausiai pats žmogus supranta, kad tai, ką jis laikė sutapimai, iš tiesų visai nebuvo atsitiktiniai sutapimai. Kitaip tariant, niekas nevyksta be priežasties ir kiekvienas dalykas gyvenime turi savą priežastį. Kiekvienas individas dar prieš gimdamas gauna tam tikrą sielos planą, po to gyvendamas realiame pasaulyje jis gali priimti sprendimus, kurie padėtų geriausiai evoliucionuotis dvasiškai. Sinchroniškumas – tai yra žmogaus dvasinio „aš“ bendravimo būdas, padedant įgyvendinti sielos planą.
 
  • Intuicija ir šeštasis jausmas. Kas yra šeštasis jausmas? Tai sielos būdas įspėti, suteikti pirminį suvokimą, kas laukia ateityje. Niekada nereikėtų sumenkinti savo vidinio balso, jame visada yra tiesos.
 
  • Susitikimas su savimi per meditaciją. Meditacija gerokai lenkia visus kitus metodus, padedančius komunikuoti su savo dvasiniu „aš“ arba siela. Kai individas sėdi medituodamas daugiau nei  30 minučių, tuomet patenka į transo būseną ir jo mintys nustoja egzistuoti fiziniame kūne ir tik tada jis visiškai gali susilieti ir užmegzti ryšį su savo siela. Dauguma medituojančių asmenų regi vizijas ir girdi balsus – tai jų sielos bendrauja su jais. Meditacija sielą, kūną ir protą pastato į vieną liniją ir padeda pamatyti, pajusti ir išgirsti daugiau.
 

Kaip šnekėtis su siela? Galbūt atrodo, kad tai kažkas labai sudėtingo, bet – tai ne raketų mokslas. Kitaip tariant, išmokti kalbėtis su savo siela gali kiekvienas. Paprasčiausiai tereikia pradėti pokalbį su savimi. Dvasinio „aš“ atsakymai tikslesni prieš meditacinę praktiką arba prieš miegą. Tada sąmonė susilygina su dvasiniu „aš“. Tai labai asmeninė patirtis, tad kiekvienas turi rasti, kada geriausiai užmegzti ryšį su savo pačių siela.