Beveik 20 metų santuokoje išgyvenusi britė Mary Jane Clare jautėsi vieniša ir nelaiminga, todėl nesugebėjo atsilaikyti jauno ir patrauklaus vaikino gundymui. Nebūtų nieko ypatingo ir šokiruojančio, jei tas vaikinas nebūtų buvęs jos dukros mylimas vyras.

 

39-erių metų, šešių vaikų motina suprato, kad neturėtų taip elgtis, tačiau nesustabdė vaikino laiku. Ji suprato, kad galėjo patraukti koją, prie kurios jis pernelyg švelniai prisilietė. Galėjo atsistoti ir nueiti. Aistra – dalykas nepaaiškinamas. Pavojus ir baimė tik dar labiau kaitina kraują, rašo mirror.co.uk.

 

Mary Jane buvo ištekėjusi už Marko jau 18 metų ir augino 6 vaikus. Po tiek metų kartu aistra jau seniai buvo užgesusi. Pora net retai šnekėdavosi, ką jau kalbėti apie seksą – praktiškai jis neegzistavo sutuoktinių gyvenime. Tais retais atvejais, kai jie mylėdavosi, seksas buvo prastas ir nuobodus. Moteris prisipažino, kad tuo metu galvodavo ne apie savo vyrą, o apie tai, ką skanaus paruoš vakarienei.

 

„Man labai reikėjo vyriško dėmesio, todėl, kai Davidas mane pastebėjo, negalėjau susilaikyti. Buvo tik viena problemėlė: jis buvo mano 18-metės dukters vaikinas. Vikki dvidešimtmetį Davidą sutiko mokykloje ir netrukus įsimylėjo. Vaikinas dažnai leisdavo laiką mūsų namuose. Mes trise žaisdavome stalo žaidimus, žiūrėdavo filmus, kol Markas būdavo darbe.

 

Pamatę, kad Vikki ir Davido santykiai rimti, tėvai leido dukros vaikinui gyventi Vikki kambaryje. Davidas tuo metu buvo bedarbis, todėl kartu su namų šeimininke Mary Jane praleisdavo visą dieną. Vieną dieną Davidas parašė žinutę, nes nedrįso prisipažinti realiai, kad tarp jų užsimezgė stiprus ryšys.

 

Mary Jane jau anksčiau buvo pastebėjusi, kad Davidas siunčia dviprasmiškus signalus: tai nusišypsodavo, tai mirktelėdavo arba lyg netyčia prisiliesdavo. Kelias dienas jie tik susirašinėjo. Paskui moteris ėmėsi veiksmų, nors jausdama kaltę, nuėjo į dukters vaikino kambarį.

 

Miegamajame jie nedaugžodžiavo. Tiesiog aistringai pasimylėjo dukters lovoje. Ji vėl jautėsi geidžiama ir patraukli moteris. Jų romanas tęsėsi kelias savaites ir Mary pajuto, kad ima Davidą įsimylėti. Neleistinus santykius išdavė jauniausioji Mary Jane dukra Kayley.

 

Apie motinos romaną sužinojusi Vikki įsiuto ir išsikraustė iš namų. Motina kurį laiką bandė kurti santykius su Davidu, tačiau jie netruko ilgai. Tik praėjus nemažai metų Mary Jane susitaikė su buvusiu vyru ir bandė atgaivinti meilę. Tačiau Vikki jai niekada neatleido.