Iki Kalėdų liko kiek daugiau nei 2 mėnesiai. Tai – ir daug, ir mažai. Juk niekada nėra per anksti ruoštis didžiosioms metų šventėms. Planuodami dovanas iš anksto išvengsite skubotų sprendimų, nereikalingų bei nepraktiškų dovanų ir galėsite sutaupyti! Taigi, ką šiemet dovanoti draugei?

 

grozis

Rankų darbas

 

Internete bei įvairiose mugėse galite sutikti rankdarbių kūrėjus, kurių prekystaliuose – rankų darbo papuošalai, natūralūs rūbai, aksesuarai, namų dekoro detalės. Visa tai – išties apgalvotos dovanos, kurios jūsų draugei parodys apie begalinį jūsų rūpestį, meilę, atsidavimą. Tad šiuo atveju svarbiausia žinoti, ko ji labiausiai norėtų: galbūt jos miegamajame trūksta mielos statulėlės ar nuotraukų rėmelio, drabužinėje – naujos suknelės ar personalizuotos kuprinės, o gal judviem trūksta draugystės apyrankių? Tai – rankų darbo dovanos, kurios išties nustebins.

 

Įspūdžio dovanos

 

Ne materialios, o įspūdžio dovanos įgauna vis didesnį populiarumą. Tai – nuostabus sprendimas, kurio metu būsite įsitikinę, jog dovanotas daiktas nedulkės stalčiuje, o bus panaudotas. O dar svarbiau – sukels nepamirštamus atsiminimus.

 

Tai gali būti skrydis oro balionu, šuolis su virve, bilietai į teatrą, kulinarijos ar makiažo sau pamokos. Idėjų – išties daug. Tereikia gerai pažinoti draugę bei žinoti, ko ji norėtų.

 

SPA ir masažai

 

Ko gero, kiekviena mergina ar moteris mėgsta pasilepinti. Todėl dovanoti draugei SPA masažą – gera mintis. Grožio paslaugos dailiosios lyties tarpe visuomet sulaukia susidomėjimo, todėl šalia vandens pramogų bei masažų, būtų galima paminėti ir čekį pedikiūrui, manikiūrui ar permanentiniam makiažui pasidaryti. O dar smagiau būtų SPA paslaugomis pasinaudoti kartu su drauge bei dviese nueiti į šį pasilepinimą. Tai sukurs dar artimesnį jūsų ryšį bei kurs nepamirštamus atsiminimus.