Arnoldas Lukošius nemėgsta savęs kankinti, todėl gyvenime daro tai, ką nori. Muzikantas nesigaili priimtų sprendimų. Iškeitęs fiziką į roką, jis džiaugiasi gyvenime atradęs naujų galimybių ir savo vidine jėga užkrečia aplinkinius. Suvaldęs baimes ir gyvenimo iššūkius prisipažįsta, kad didžiausia gyvenimo sėkmė yra banali – vaikai.

 

LR_TV_AO_Lukosius ir Inga

 

Kaip A. Lukošius bėga nuo dietų ir smokingų, paaiškės šį penktadienį 21.00 val. Ingos Valinskienės laidoje „Adomo obuolys“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Laidos herojus dalijosi jaunystės prisiminimais, kurių didelė dalis tenka auksiniams legendinės grupės „Foje“ laikams. Arnoldas atskleidė, kad nesifilmavo populiariajame vaizdo klipe „Laužo šviesa“, nes tuo metu tarnavo kariuomenėje. Ten jam teko gydyti sužeistą pirštą, o gydytojas lietuvis vietoj nuskausminamųjų davė paklausyti „kažkokios“ gražios muzikos per ausines. Ir būnent per jas A. Lukošius išgirdo tą pačią „Laužo šviesą“ – dainą, kuri turėjo stiprų poveikį tiek jaunimui, tiek vyresniems.

 

LR_TV_AO_Lukosius

 

Dabar Arnoldas yra grupės „Kiti kambariai“ narys.

 

„Man pasisekė. „Foje“, „LT United“, o vaikai mane atpažįsta, kaip namelyje su balionu skraidantį žmogų”, – apie savo populiarumą kalbėjo A. Lukošius.

 

Ne vieną profesiją išbandęs A. Lukošius juokiasi, kad iki šiol nežino, kuo norėtų būti gyvenime. Šiuo metu jis žurnalistas, rašo apie šiuolaikines technologijas, bet teko paraugauti ir vertėjo, ir net antenų montuotojo duonos. Nors jis įsitikinęs, kad išsilavinimas dabar labai reikalingas, kažkada po pirmo kurso fizikos studijas Arnoldas iškeitė į muziką ir koncertus. Su metais jis tikina nepraradęs smalsumo, o ateitis jam yra paslaptinga ir įdomi.

 

„Senatvė yra sėkmingos jaunystės sudedamoji dalis“, – įsitikinęs 52-ejų muzikantas, žurnalistas ir žinomas visuomenės veikėjas.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.