Bene kiekvienas pažįstame vaikų, kurie buvo arba yra papuolę į ligų spąstus. Vos sušalę, jie iš karto suserga, po trumpo gydymo vaistais, grįžę į darželį ar mokyklą ten vėl tuoj pat negaluoja. Ką daryti, kad taip nenutiktų?

 

Laura_Imbrasiene2

Pasak gydytojos homeopatės Aivos Vaivarienės, daugelis tėvų supranta, kad vaiko ligų priežastis yra silpna imuninė sistema, nes liga tėra imuniteto kovos apraiška, ir dažnos ligos rodo, kad vaiko imunitetas nėra pajėgus kovoti su sukėlėju. „Bėda ta, kad mes gydome tik pasekmės simptomus, nors pats „kaltininkas“- imuninė sistema – lieka neįtakota”, – teigia homeopatė.

 

Šeštadienį  10 val. per BTV kanalą laida „Padėkime augti“ domėsis homeopatija, o tiksliau, kaip išvengti vaiko imuniteto slopinimo. Gydytojai pateiks labai konkrečius ir aiškius patarimus tėvams. Taip pat žiūrovai galės išgirsti sveikatos specialistų ir tėvų nuomones apie arbatas bei jų naudą vaikų organizmui.

 

Be abejonės, laida neliks be knygų rubrikos. Joje viešės gerai žinomos, linksmos ir stilingos mamos. Viena jų – naujos knygos vaikams „Blynai spintoje” autorė Jurga Baltrukonytė.

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų laukia šeštadienį 10.00 val. per atsinaujinusią BTV.

www.padekimeaugti.lt