Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame ,,Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai ,,Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.

 

Kurios viešnios suknelė buvo gražiausia? Kiek laiko gražuolės užtruko besiruošdamos Manto trisdešimtmečio vakarėliui? Verslininkė Daina Bosas, stilistė Asta Valentaitė, verslininkė Rasa Arlauskienė, dizainerė Audronė Bunikienė, galerijos savininkė Danguolė Stachura, dizainerė Ramunė Piekautaitė, aktorė Aurelija Tamulytė, verslininkė Irena Marozienė ir kitos gražiausios Lietuvos damos nesidrovėdamos papasakos apie savo ruošimąsi vakarėliui ,,Žvaigždžių dešimtukui“ jau šįvakar.

 

Ar svarbi ponioms ši proga? „Mantuko garbei pasisiuvau suknelę savo mados namuose, kaipgi kitaip!“ – TV3 žiūrovams aiškins kaunietė A. Bunikienė. ,,Kiekvieną dieną stengiuosi gražiai atrodyti, o kai tokia ypatinga proga, reikia dar labiau pasistengti“, – sako šypsodamasi D. Stachura, pasipuošusi pribloškiančia ilga raudona suknele.

 

,,Manto gimtadieniui ruošiausi dvi savaites, nes juk viskam reikia laiko: ir suknelę užsisakyti, ir makiažą, šukuoseną pasidaryti“, – dėstys R. Arlauskienė. O štai gražuolė A. Valentaitė prisipažins, kad jai ilgai ruošis nereikėjo. ,,Apsirengiau tuo, ką radau spintoje, – joje įvairių dizainerių drabužiai. Ruoštis užtruko tiek laiko, kiek man darė makiažą ir šukuoseną“, – pasakos Asta.

 

Kas taps „Žvaigždžių dešimtuko“ M. Petruškevičiaus gimtadienio karaliene? Kuri ponia pasiruošė atsakingiausiai? Kurios suknelė gražiausia? Akį traukiantys rinkimai – jau šį vakarą 20.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje!

 

„Žvaigždžių dešimtukas“ – trečiadieniais 20.30 val. tik per žiūrimiausią televiziją TV3!