Prie gausaus būrio garsių šalies aktorių, vaidinančių TV3 televizijos seriale „Rezidentai“, prisijungė teatro, kino ir televizijos aktorė Valda Bičkutė. Jau šią savaitę komiško serialo gerbėjai susipažins su naujuoju Valdos personažu, kuris į filmavimo aikštelę įneš moteriško ir labai koketiško žavesio. „Dar niekada nesu turėjusi tokio darbingo laikotarpio“, – prisipažino į darbus „Rezidentų“ filmavimo aikštelėje panirusi aktorė.

 

TV3_Rezidentai_Valda_Bickute

 

Pastaruoju metu V. Bičkutei veiklos tikrai netrūksta, bet moteris ėmėsi ir naujo vaidmens komiškame medicinos seriale. Valda negaili pagyrų kūrybinei komandai. „Tai tikrai viena smagiausių komandų su kuria man teko dirbti. Filmavimo aikštelėje nuolatos tvyro gera, pozityvi nuotaika. Mano vaidmuo man pasirodė labai įdomus ir žaismingas, todėl ir sutikau filmuotis šiame seriale“, – pasakoja Valda.

 

TV3_Rezidentai_Valda_Bickute_1

 

V. Bičkutės herojė – buvusi rezidento Teisučio (akt. Džiugas Siaurusaitis) žmona. V. Bičkutė sako, kad iš pirmo žvilgsnio jos kuriama Elvyra gali pasirodyti esanti kerštinga buvusioji, tačiau veikiau ji – žaisminga, meilės ieškanti moteris.

 

TV3_Rezidentai_Valda_Bickute_2

 

„Bus tikrai daug meilės istorijų ir žaismingų meilės trikampių. Aš toks, kaip raudonas taškas toje ligoninėje, prie kurio visus traukia. Tai tokia moteris, kuri dar pavaikys visus vyrus ligoninėje“, – intrigavo aktorė.

 

Valda pasakoja, kad ji savo profesijai atsiduoda visu šimtu procentų, todėl nėra išranki vaidmenims ir pasiryžta įgyvendinti visus režisierių prašymus. „Aktorius neturi turėti savo ego. Juk tai, ką aš vaidinu, nėra Valdos reikalai, tai yra personažo gyvenimas“, – atvirai kalbėjo moteris.

 

Anksčiau V. Bičkutė yra pasakojusi, kad ji vadovaujasi patarimu, kuriuo kažkada su ja pasidalino šviesaus atminimo garsi aktorė Liudmila Gurčenko. Ji Valdai patarė niekada neatsisakyti jokio darbo, todėl V. Bičkutė dirba teatre, filmuojasi kine, televizijos serialuose.

 

„Dabar toks didelis darbų tempas, kad aš nuo savo vaidmenų ir darbų pasiilsiu užsiimdama ne kažkokia kita veikla, o tiesiogine ta žodžio prasme atsijungdama. Tiesiog grįžtu namo ir užmiegu. Šis sezonas man yra grandiozinis. Dar niekada nesu turėjusi tokio darbingo laikotarpio. Šiąnakt grįžau iš gastrolių su teatru ir dabar jau vėl sėdžiu automobilyje ir keliauju į darbus“, – veiklos gausa ir greitu gyvenimo tempu džiaugėsi V. Bičkutė.

 

Komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais

19.30 val. per TV3!