Didžiausio D. Britanijos pažinčių portalo susituokusiems žmonėms „Illicit Encounters“ atlikta apklausa parodė, kad savaitgaliai yra populiariausias laikas užsiimti seksu. Šeštadieniai šiuo atžvilgiu – mėgstamiausia savaitės diena 42 % apklaustųjų nuomone. Po to eina sekmadienis (26 %) ir penktadienis (22 %). Daug žmonių yra linkę laukti savaitgalio, kad galėtų pasimylėti. Iš pirmo žvilgsnio tai atrodo logiška, nes darbo dienomis būna daugiau streso, veiklų, o savaitgaliais žmonės labai atsipalaiduoja, todėl nusiteikti seksui daug lengviau. Tačiau lengviau nereiškia, kad geriau. Iš tikrųjų seksas savaitgaliais yra nepelnytai pervertinamas ir štai kodėl.

 

seksas

5 priežastys, kodėl darbo dienomis mylėtis geriau nei savaitgaliais:

 
  • Kartais kiekybė yra svarbiau. Visi kalba apie tai, kad svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. Dažniausiai tai yra tiesa, bet lytiniame gyvenime gali būti ir atvirkščiai. Labai dažnai laukiant sekso savaitgalį, atsiranda nerealių lūkesčių, koks tas seksas turi būti.
 
  • Būti spontaniškiems yra labai svarbu. Tyrimai rodo, kad spontaniškumas yra svarbi dalis, norint palaikyti tenkinančius, ilgalaikius lytinius santykius. Dauguma porų galiausiai pradeda skųstis, kad suplanuotas seksas yra nuobodus. Neplanuotas seksas padeda kurti sėkmingesnius santykius tiek emociniame, tiek fiziniame intymumo lygmenyje. Taigi, buvimas spontaniškiems gali suartinti su partneriu.
 
  • Lengva praleisti gerą galimybę mylėtis. Savaitgalį yra tik dvi dienos mylėjimuisi. Tai nelabai daug laiko: jeigu vieną savaitgalį nepavyks pasimylėti, po to teks laukti visą savaitę, iki kol vėl galėsite. Kartais nusistatymas mylėtis tik savaitgaliais gali lemti tai, kad seksui poroje nebeteikiama pirmenybė.
 
  • Dideli lūkesčiai – dideli nusivylimai. Savaitgalinis seksas blogiausias dėlto, kad visą savaitę laukdami šio įvykio žmonės, prisikuria nerealių fantazijų. Realybėje jos subliūkšta kaip muilo burbulai ir lieka tik didelis nusivylimas. Todėl nereikėtų kelti sau tikslo, laukti visą savaitę kelių dienų, kai neva bus galima turėti beprotiškai gerą seksą. Viskas dažniausiai tuomet baigiasi, kad seksas sukelia nusivylimą.
 
  • Seksas darbo dienomis yra nepelnytai nuvertinamas. Nuo pirmadienio iki penktadienio yra penkios dienos: tai daug daugiau negu dvi savaitgalio dienos. Tai reiškia, kad mylintis darbo dienomis, sekso gali būti daugiau negu mylintis tik savaitgaliais. Be to, „greitukas“ ryte gali suteikti energijos ir žvalumo naujai dienos pradžiai. Seksas viduryje savaitės paprastai būna spontaniškas, netikėtas ir greičiausiai keliantis didesnį pasitenkinimą. Be to, orgazmas, patiriamas viduryje savaitės, gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, pagerinti dėmesio koncentraciją ir produktyvumą visą likusią savaitę. 2017 metų mobiliosios programėlės, skirtos vaisingumo sąmoningumui skatinti, „Kindara“ tyrimas atskleidė, kad 71 % moterų norėtų kitąmet mylėtis dažniau. Todėl nereikėtų savęs apriboti tik dviem dienomis per savaitę. Savaitėje dar yra 5 dienos, kai galima smagiai ir maloniai pasivartyti lovoje kartu su mylimu žmogumi!