Pasaulio pabaigai nenumaldomai artėjant ir kylant vis didesniam nerimui dėl žmonijos ateities, BTV siūlo nusiraminti, viską išsiaiškinti ir garbingai laukti pabaigos.

 

Bijantiems nežinios ir svarstantiems, kas bus, BTV parodys visą tiesą apie tai, kas gi įvyks tą lemtingąją gruodžio 21-ąją. Gal išsiverš supergalingas vulkanas, o gal į Žemę trenksis milžiniškas asteroidas, o gal galingi spinduliai suvarpys ozono sluoksnį?

Spėlioti neverta – atsakymus pateiks kolegos iš Discovery, kurių dokumentinius filmus, atskleidžiančius visas majų paslaptis ir žmonijos žlugimo teorijas,  - „Pasaulio pabaiga: kas mūsų laukia” ir „Pasaulio pabaiga pagal majų kalendorių”, matys tik BTV žiūrovai.

 

Gerai informuoti ir jau beveik pasirengę pasitikti pasaulio pabaigą būsim pakviesti į „Komikų klubą”. Kaip juokaus žmonės, kurie tikrai žino, kokia bus pasaulio pabaiga – garsiausia Lietuvos ragana Vilija Lobačiuvienė ir tarologas Leopoldas Malinauskas?

 

Tačiau paskutinį tašką, belaukiant pasaulio pabaigos, dės trys žavios moterys ir puikios aktorės: Kristina Kazlauskaitė, Violeta Mičiulienė ir Asta Baukutė specialioje ir labai linksmoje pramoginėje laidoje „Pasaulio pabaigos belaukiant”. Ryčio Cicino, Irenos Starošaitės, Žilvino Žvagulio, Egidijaus Sipavičiaus, Mios, Edmundo Kučinsko ir kitų garsių Lietuvos atlikėjų dainas paskanins atviri – ką jau čia slėpti prieš pasaulio pabaigą – pokalbiai su politikais, šou verslo pažibomis ir visuomenės veikėjais.

 

K. Kazlauskaitė, V. Mičiulienė ir A. Baukutė ketina rimtai prie sienos priremti ir savarbiausią pastarųjų savaičių herojų, Lietuvos gyvenimą, lyg tas į Žemę skrendantis asteroidas, sudrebinusį politiką Viktorą Uspaskich. Ar tikrai ne tik Lietuvai, bet ir jo partijai gresia pabaiga?

 

Tie, kas po pasaulio pabaigos išliks gyvi, baigiantis lemtingajai gruodžio 21-ajai galės mėgautis dviem puikiais filmais. Tradiciškai penktadieniais rodomoje rubrikoje „Rusų kinas” filmas „Pasaulio pabaiga”, o tuoj po rusiškos pasaulio pabaigos – trims „Oskarams” nominuotas, garsusis Melo Gibsono režisuotas filmas „Apokalipto”.

 

Gruodžio 21-ąją pasaulio pabaigos laukiame drauge su BTV!