Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – Mamos dienai – dažnam galvoje pradeda skambėti populiariausios mamoms skirtų dainų melodijos.  Tūrbūt daugiausiai tokių dainų yra sukūrusi žinomiausia lietuviškos scenos pora – Liveta ir Petras Kazlauskai. Kartu su dukra Ingrida Kazlauskaite kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankę dainininkai pasakos vis dar intensyviai koncertuojantys, o visuomet žavi ir jaunatviška Liveta atviraus, kaip išlaiko savo moterišką žavesį.

 

VI 36EP 02

 

Jau šio šeštadienio rytą, laidoje „Virtuvės istorijos“ televizijos žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalios šefės Ilonos Juciūtės patarimus, kaip pagaminti gardžius Motinos dienos pusryčius, bet ir išgirs vienos tvirčiausių Lietuvos pramogų pasaulio šeimų interviu.

 

Jau kelis dešimtmečius scenoje savo dainomis žavinti L. Kazlauskienė – vis dar jaunatviška ir energinga. Paklausta, kas jai padeda išlaikyti grožį, žinoma moteris atskleis, kad tai – noras visuomet patikti savo vyrui.

 

„Stengiuosi visada atrodyti moteriškai, visada tvarkingai. Taip, kad vyras visada manęs norėtų ir geistų“, – laidos žiūrovėms patars dainininkė.

 

VI 36EP 04

 

Norėdama pasveikinti mamą laidoje apsilankiusi Ingrida Kazlauskaitė pasakos, kad su mama jas sieja itin glaudus ryšys: „Bendraujame ir kaip su mama, ir kaip su drauge. Tai šilti ir moteriški pokalbiai. Labai džiaugiuosi, kad mano mama yra labai jaunatviška, ji yra labai graži moteris, mėgstanti puoštis. Man, kaip merginai, tai yra labai smagu.“

 

Kalbėdama apie savo asmeninį gyvenimą ir mylimąjį I. Kazlauskaitė išliks paslaptinga. „Aš šitą laikausi sau, tai yra moteriškos paslaptys. Jei reiktų dar pasakyti, kas jis toks, o žinot, kaip šiais laikais tuos vyrus ima ir nuneša. Bet aš gyvenu savo pasakoje“, – šypsodamasi sakys moteris.

 

Linksmą ir atvirą šventinį dainininkų L. ir P. Kazlauskų bei I. Kazlauskaitės interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3