Jau šį penktadienį „Muzikinėse kovose“ netrūks azarto ir netikėtų prisipažinimų, nes dėl tolesnės kovos varžysis ypač įdomūs ir azartiški atlikėjai – grupė „Du Donatai“ stos į muzikinę dvikovą su dainininku Mino.

 

Muzikines_kovos_1 (Small)

 

Filmuojant laidą netrūko įtampos, juoko, netikėtumų ir, aišku, puikios muzikos. Į svečius pas atlikėjus atskubėjo žavinga scenos pora, Irūna su Mariumi Jampolskiu, jie irgi atliko savo dainą.

 

Muzikines_kovos_2 (Small)

 

„Du Donatai“ nustebino neeiliniais gebėjimais ir absoliučia klausa: jie atspėjo visas dainas, kurias buvo paruošę laidos rengėjai. Nenuostabu, juk su muzika ši grupė gali nesiskirti ištisas paras. Filmuojant laidą, grupė pasakojo apie ilgiausią savo koncertą. Londone Donatų pasirodymas ten gyvenantiems tautiečiams truko net 12 valandų. Po tokio muzikavimo sako tenorėję palikti instrumentus ir kuo greičiau bėgti…

 

Muzikines_kovos_3 (Small)

 

Mino prieš varžovus pasitelkė šokėjų būrį iš studijų „Hatora“ ir „Vijurkas“. Vis dėlto draugystė ir muzikos dvasia nugalėjo: stebėdamas, kaip dainuoja „Du Donatai“, Mino pats nejučia ėmė šokti, ypač pralinksmindamas ne tik varžovus, bet ir publiką.

 

Kokią dainą „Du Donatai“ sudainavo laidos komentatoriui Ramūnui Zilniui? Kodėl šis pasakė, kad žiūrėdamas šią laidą Rytis Cicinas verks? Ir kaip balsuos žiūrovai penktadienį stebėdami šią „Muzikinę kovą?“ Visi atsakymai jau greitai, gruodžio 8 d., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.