Jau balandžio 11 dieną į TV3 eterį grįžta kultinis serialas „Kalėjimo bėgliai“. Po aštuonerių metų pertraukos sukurtas penktasis serialo sezonas Lietuvoje bus pradėtas rodyti vos savaite vėliau nei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai pirmas kartas Lietuvos televizijų istorijoje, kai žinomo ir pamėgto serialo gerbėjai galės beveik be atsilikimo pamatyti naujausias serijas.

 

MR ir JJ (Small)

 

Serialo „Kalėjimo bėgliai“ anonsuose nusifilmavę Justinas Jankevičius ir Mindaugas Rainys teigė esantys dideli šio serialo ir įvairių dokumentinių filmų apie kalėjimus gerbėjai. „Čia tas pats, kaip žiūrėti kulinarinę laidą – gali ir neprireikti, bet geriau būti mačius, kaip tai daroma. Juk ne veltui lietuviai turi tą posakį – neišsižadėk lazdos, terbos ir tiurmos“, – juokavo Justinas Jankevičius.

 

Mindaugas Rainys prisiminė, kad arčiausiai kalėjimo aplinkos jautėsi būdamas Rio de Žaneiro favelose – skurdžiame ir nusikalstamumu garsėjančiame rajone. „Ten negali tikėtis, kad tave kas nors apgins, net policininkai išgirdę kažkur aidinčius šūvius tiesiog susižvalgo, apsikeičia pora frazių apie problemas ir veja turistus kuo toliau nuo favelų. O šiaip nelabai aš galiu nutolti nuo kalėjimo, nes mano brolis dirba Pravieniškėse“, – juokėsi Mindaugas.

 

Tiesa abu vyrukai smarkiai surimtėja, paklausti dėl ko aukotųsi ir sėstų į kalėjimą, juk pagrindinis „Kalėjimo bėglių“ herojus Maiklas Skofildas į kalėjimą sėdo dėl brolio. „Dėl Lietuvos galėtume“, – abu kaip vienas nusiteikę patriotiškai.

 

Mindaugui Rainiui ir Justinui Jankevičiui prieš filmavimą buvo specialiai nupieštos tatuiruotės ir kai kurios iš jų turi ypatingas reikšmes. „Grėta“ – taip paneviežietiškai skambėtų vardas Greta. „Reikia atiduoti pagarbą savo moteriai“, – rimtai kalbėjo Justinas. Jo petį papuošė ir įmantrus patalpos planas, kuris serialo gerbėjams turėtų priminti Maiklo Skofildo tatuiruotes – visas herojaus kūnas buvo ištatuiruotas pabėgimo iš kalėjimo užuominomis ir keliais.

 

Ir Mindaugas Rainys, ir Justinas Jankevičius ragina nekartoti to, kas rodoma seriale, tačiau abu sutaria, kad pažiūrėti serialą verta, nes įdomu, kuo jo kūrėjai nustebins savo gerbėjus po tiek metų. Intriguoja jau vien tai, kad serialo autoriams pavyko surinkti visus aktorius, vaidinusius iki šiol rodytuose „Kalėjimo bėglių“ sezonuose.

 

Kalėjimo bėgliai grįžta į TV3: https://www.youtube.com/watch?v=j3jMdKVntoE