Šį šeštadienio vakarą pagaliau paaiškės keturi dalyviai iš dešimties, kurie pateks į „Muzikinės kaukės“ finalą. Likę šeši dalyviai susiburs į duetus ir finale dalyvaus svečių teisėmis. Gruodžio 30-ąją, tiesioginio balsavimo metu, projekto laimėtoją išrinks BTV žiūrovai. „Muzikinėje kaukėje“ kol kas lyderiauja dainininkas Edgaras Lubys, antroje vietoje – jaunoji atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė, trečioje – „Lietuvos balse“ atrastas Gražvydas Staigvilas, o ketvirtą poziciją kol kas užima aktorius Marius Jampolskis.

 

nuotr_aut_giedrius_abromavicius_69

 

Tiesa, lyderių ketvertas gali netikėtai pasikeisti – šio šeštadienio laidoje surinkę maksimalius balus į finalą vis dar gali patekti Aistė Lasytė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Neringa Nekrašiūtė. Panašu, kad pastarajai šį šeštadienio vakarą pasiseks labiausiai. Garsios aktorės ir dainininkės įsikūnijimas į Oną Valiukevičiūtę sužavės „Muzikinės kaukės“ komisijos narius, o jų teigiami komentarai suteiks vilčių projekto finale varžytis dėl kelionės į JAV, Los Andželą.

 

nuotr_aut_giedrius_abromavicius_5 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_11 (Small)

 

„Absoliučiai viskas taip pat, kaip matėme Onos įrašuose. Ir išlaikytas orumas, ir pagarba sau bei žiūrovui. Balso tembras labai gerai atkartotas“, – nuomonę išsakys radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė. „Mūsų laikų Ona Valiukevičiūtė buvo labai panaši į tave, Neringa, kaip tu ją šiandien mums čia parodei. Labai pagavai. Aš noriu pasakyti, kad tu buvai puiki“, – pasirodymą vertins komisijos pirmininkas režisierius Vytenis Pauliukaitis.

 

nuotr_aut_giedrius_abromavicius_16 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_21 (Small)

 

Neringos pasiteiravus, ar pasirodyme bus naudojamas laidinis mikrofonas, per kurį bus galima pašokinėti, laidos vedėjas Algis Ramanauskas pasipasakos apie vaikystėje atrastą savo talentą ir bičiulių sugalvotą pravardę. „Žinai, kaip mane pravardžiuodavo vaikystėje? Vovere. Nes aš labai gerai šokinėdavau guma“, – „Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą sakys jis. Pasibaigus N. Nekrašiūtės pasirodymui, A. Ramanauskas savo žodžius patvirtins veiksmais – šokinės per mikrofono laidą.

 

nuotr_aut_giedrius_abromavicius_23 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_27 (Small)

 

Paulius Bagdanavičius šio šeštadienio laidoje įsikūnys į moterį – dainininkę Annie Lennox su kūriniu „Sweet dreams“, G. Staigvilas virs George’u Michaelu, A. Lasytė – Viktorija Mauručaite, D. Meškaitė-Kisielienė paruoš įspūdingą įsikūnijimą į Sashą Song, G. Malinauskaitė-Rudzienė virs Zemfira, M. Jampolskis – Chrisu Rea, K. Juodzevičiūtė – Eminemu, Žygis Stakėnas įkūnys grupę „The Beatles“, o E. Lubys – grupę „Jonis“. Paskutinioji „Muzikinės kaukės“ laida prieš gruodžio 30-osios finalą – šį šeštadienio vakarą, 19:30 val., per BTV.

 

nuotr_aut_giedrius_abromavicius_36 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_43 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_51 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_59 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_67 (Small) nuotr_aut_giedrius_abromavicius_70 (Small)

 

Nuotr. aut. Giedrius Abromavicius