„Tūkstančiai valandų su LNK“, – tokiu nauju šūkiu televizijos kanalas pasitinka 2016-2017 metų sezoną. Meilės, nuotykių, veiksmo, pokalbių, įtampos valandos žiūrovų laukia nuo rugpjūčio 29-osios.

 

GERIAUSI musu VAKARAI_907x1200

„Mūsų laidų pasiūlą palyginčiau su paveikslu, kuriame prabangūs, taurūs ir konservatyvūs  „Valandos su Rūta”, „Žinių“ ir „Nuo… Iki…“ tonai susipynę su šiuolaikinės TV tautosakos chuliganišku KK2, „Pagalbos skambučio“, „Tik nesijuok!“, „24 valandų“ ir „Yra kaip yra“ gaivalu, o šių nesibaigiantį intensyvumą žaižaruojančiai papildo inovatyvūs „Blogiausio Lietuvos vairuotojo“, „Aš galiu!“, „Geriausių mūsų vakarų“ ir „Bus visko“ potėpiai“, – sako LNK grupės programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

 

22-ąjį televizijos sezoną pradedanti televizija pristato penkias premjeras, iš kurių keturios bus kuriamos pagal tarptautinius televizinius formatus.

 

Didžiąja sezono naujiena televizija vadina „Aš galiu!”, filmuojamą pagal garsiausios Izraelio televizijos kompanijos „Armoza“ formatą „I Can Do That!“. Ši laida jau įgyvendinta žinomiausiose pasaulio televizijose NBC,  ZDF,  RAI 1, „Antena 3“ ir tapo tikra sensacija. Iš viso formatas jau parodytas 20 šalių ir vadinamas didžiausiu pasauliniu hitu šiuo metu. Lietuvišką versiją ves Inga Jankauskaitė ir Mantas Stonkus. Iššūkius laidoje priims Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius, Erika Vitulskienė, Laisva, Irena Starošaitė, Jurijus Smoriginas, Donatas Čižauskas ir Liepa Norkevičienė. Komisijoje dirbs Rūta Ščiogolevaitė ir LNK sporto žinių vedėjas Tomas Langvinis. Laida bus rodoma sekmadieniais 19.30 val.

 

Pagal tarptautinį formatą „Hollywood Game Night“ bus kuriamas ir naujas LNK šou su radistais „Geriausi mūsų vakarai“, kuris eteryje pasirodys kiekvieną trečiadienį 20.25 val. Vos prieš trejus metus JAV pradėtas rodyti „Hollywood Game Night“ pritraukė milijonus gerbėjų visame pasaulyje, taip pat laimėjo ne vieną prestižinį apdovanojimą, tarp jų ir „Emmy“. Žaidimo formatą įsigijo žiūrimiausios Kanados, Prancūzijos, Ispanijos, Rusijos ir kitų didžiųjų šalių televizijos.

 

Formatas „World’s worst driver“ buvo įgyvendintas daugiau nei dvidešimtyje šalių, tarp jų JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Voklietijoje. Kanados „Discovery“ kanalas parodė net 11 „Blogiausio vairuotojo“ sezonų. Iš viso pasaulyje sukurta daugiau nei tūkstantis šio šou epizodų. Nuo šiol „Blogiausias Lietuvos vairuotojas“ bus kuriamas ir Lietuvoje, o šou transliuojamas penktadieniais 21 val.  Kiekvieną savaitę žiūrovai stebės blogiausių vairuotojų vargus ir džiaugsmus ne tik aikštelėje, bet ir miesto gatvėse. Nevaldomi ir daužomi automobiliai bei nesuvaidintos emocijos – neatsiejama šio šou dalis.

 

Kita naujo LNK sezono premjera – serialas „Juodosios našlės“, Skandinavijoje ir Vakarų Europoje populiaraus formato lietuviška versija. Suomių serialas prieš 2 metus buvo pradėta transliuoti Suomijoje, čia jis susilaukė didelio populiarumo – vos po pirmos serijos tapo visų laikų populiariausiu serialu šioje šalyje bei gavo tris apdovanojimus – geriausio serialo, geriausio scenarijaus ir geriausio režisieriaus kategorijose.

 

Dar viena LNK premjera – šeštadieniais 17.35 val. „Tik nesijuok“. Televizijos studijoje anekdotų pasakojimų mene susirungs dvi žinomų žmonių komandos, vadovaujamos savo kapitonų – jų vietas užims dvi pramogų pasaulio garsenybės Nerijus Juška ir Simona Nainė. Savo nufilmuotus anekdotus žiūrovai galės siųsti tiesiai laidos kūrėjams, bet to, ypatingame anekdotų ture susikaus ir Anglijoje bei Norvegijoje gyvenantys lietuviai emigrantai.

 

Be autorinės produkcijos, 2016/2017 metų LNK sezone numatyta ir daug kino filmų premjerų. Žiūrovai išvys neabejotiną lietuvišką kino teatrų hitą, trečią pagal populiarumą lietuvišką filmą šalies istorijoje – komediją „Tarp mūsų berniukų“. Tarp LNK filmų premjerų – 4 „Oskarais“ apdovanota geriausia metų kino juosta „Žmogus paukštis“, „Oskarui“ nominuoti „Dingusi“, „Naujienų medžiotojas“, „Kapitonas Filipsas“, „Amerikietiška afera“, taip pat garsūs premjeriniai filmai „Vandens ieškotojas“, „Tėtukas namie“, „Eliziejus“, „Nebrendylos 2“, „Bukas ir bukesnis 2“, „Neįmanoma misija. Slaptoji tauta“, „Dabar jau tikrai šikna“, „Baltųjų rūmų šturmas“, „Transporteris“, „Visu greičiu“, „Smurfai 2“, „2 ginklai“, „Numeris 44“, „Išlikimo žaidimas“, „Pabėgti neįmanoma“, „Saldus kerštas“, „Tuk tuk“, „Skautai prieš zombius“ ir daugelį kitų.