„Neskirstau personažų į „blogiukus” ar „geriečius”. Vaidinu žmogų su jo visais džiaugsmais, silpnybėm, nelaimėm, meilėm ir išgyvenimais. Savo personažą reikia įsimylėti, kitaip nesuvaidinsi“,- sako LNK seriale „Juodos katės“ naują, galantiško bandito vaidmenį kuriantis aktorius ir režisierius Rolandas Boravskis.

 

Image12

Lietuviškų serialų gerbėjai dar nespėjo pamiršti vieno ryškiausių Rolando sukurtų herojų – nusikalstamo pasaulio atstovo Lorenso iš trilogijos „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“. Aktorius prisipažįsta, kad TV žiūrovai jį dažnai užkalbina gatvėje ar parduotuvėje, rašo laiškus, žinutes su pasiūlymais ir viltimi, kad jo kurtas personažas išliko gyvas. „Manau, čia kaip Robino Hudo legenda – žmonių neįtikinsi, kad jo nebėra, legenda suteikia viltį gyvenimui. Lietuvos žmonėms reikalingi Robinai Hudai, tai lyg vilties atokvėpis nuo kasdienės akistatos su valstybe mokesčių inspektorių, prokurorų, politikų, teisėjų, antstolių pavidalu“, – filosofuoja R. Boravskis.

 

Žiūrovų simpatijas jau spėjusiame užkariauti LNK melodraminiame trileryje „Juodos katės“ Rolandas įkūnija Ingvarą – iš Lietuvos į Ispaniją pabėgusį nusikalstamo pasaulio atstovą. Jis grįžta į Lietuvą, kad pamokytų jo dukrą skriaudžiantį vaikiną, bet įsivelia į „Juodų kačių“ intrigas ir lieka ilgiau.

 

„Tai – problemiška asmenybė dėl jo santykio su tėvyne. Kuo labiau nori mylėti, tuo labiau puola, tikėdamasis, kad konfrontacija atves į tiesą ir susitaikymą. Filmuojantis kartais atrodė, kad mano personažas pasiryžęs išvežti visus iš Lietuvos į Ispaniją. Kas ten įvyko, kodėl jis buvo priverstas emigruoti – neaišku. Bet man, kuriant vaidmenį, svarbu susigalvoti personažo priešistorę. Tiesiog staipytis prieš kameras, gražiai paintonuoti, pasimaivyti man neįdomu“,- pasakoja aktorius.

 

Be naujai prie filmavimo komandos prisijungusių R.Boravskio ir V. Mockevičiūtės, TV seriale „Juodos katės“ filmuojasi visas būrys žiūrovų pamėgtų aktorių: V. Bičkutė, E. Latėnaitė, K. Stungytė, M. Capas, M. Vaidotas, M. Mačiulis ir kiti. Nenuspėjamais siužeto vingiais intriguojanti istorija per LNK pirmadieniais – ketvirtadieniais 21 val.