Kaip poros gyvenimą gali pakeisti žinia apie vyro ar moters nevaisingumą? Ką jaučia vyras, negalėdamas pratęsti giminės? Ką išgyvena moteris, negalėdama pastoti? Šia jautria ir aktualia tema bus kalbama jau šiandien, pirmadienį, 16.30 val. TV3 laidoje „TV Pagalba“.

 

TV3_TV_Pagalba_Arnolda

 

Į laidos kūrėjus kreipėsi jaunas vyras. Vaidui niekaip nepavyksta susilaukti vaikų su mylima moterimi. Jis pradėjo dvejoti, ar apskritai gali turėti vaikų. Šeimos pagausėjimo trokštantis Vaidas įsitikinęs, kad poros santykiai virsta šeima tik tada, kai gimsta vaikas.

 

Pastangos susilaukti mažylio pradėjo griauti Vaido ir jo mylimosios Eglės santykius. Vyras su nerimu klausia: „Kas bus toliau?“ Tuo tarpu Eglė mano, kad Vaidas ją paliks – ne dėl to, kad nemyli, o dėl to, kad ji nepagimdo vaiko. Pora išgyvena nuolatinį kaltės jausmą.

 

TV3_TV_Pagalba_Vaidas_Egle

 

„Ką darytumėte jūs, negalėdami susilaukti vaikų?“ – studijos žiūrovų klaus laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

 

Studijoje viešinčią jauną porą labiausiai neramins negailestinga diagnozė, kurią gali pateikti gydytojai.

 

TV3_TV_Pagalba_Vaidas_Egle_Liveta

 

Šįvakar „TV Pagalbos“ studijoje paaiškės, kad šios poros visai nepalaiko Vaido mama Arnolda. „Tik negalvokit jiems padėti susilaukti vaikų. Sūnui esu pasakiusi, kad jei jis susilauks vaiko su šia mergele, tai juos prakeiksiu, o sūnaus atsisakysiu išvis“, – žadės moteris.

 

„TV Pagalbos“ ekspertas klinikinis psichologas Andrius Kaluginas atsakys į studijos svečiams ir laidos žiūrovams svarbius klausimus: „Kaip jaučiasi vyras, negalintis turėti vaikų?“ ir „Kaip poros santykius griauna šis faktas?“

 

Kuo baigsis ši jaunų žmonių drama ir, kokią pagalbą jiems galima suteikti, paaiškės šią, pirmadienio, pavakarę 16.30 val. per TV3.

 

„TV Pagalba“ – darbo dienomis 16.30 val. per TV3!