„Didžiausia mano svajonė susilaukti vaikų, tad dirbu ties tuo klausimu… Labai norėčiau, kad mano vaikas būtų geras žmogus, ir nieko iš jo nesitikiu. Neketinu jo spausti į rėmus ar nurodyti, kokį kelią rinktis“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakos aktorius, žiūrimumo rekordus šį sezoną mušančio įslaptinto muzikinio projekto „Kaukės“ vedėjas Giedrius Savickas.

 

5M5A0418r5_800x1200

 

Laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei paklausus aktoriaus, ar jam po pavasarį sutikto 40–mečio neprasidėjo vidurio amžiaus krizė, kai norisi sportinio automobilio ar jaunos gražuolės šalia, Giedrius Savickas pašmaišktavo, kad jam nesinori lakstyti paskui sijonus, nes jis nesupranta, kodėl turėtų rizikuoti ilgai kurtais santykiais dėl 8 minučių malonumo.

 

5M5A0467r1_1566x1200

 

Tuo metu kita laidos dalyvė, dainininkė Katažina Zvonkuvienė papasakos apie vieną sunkiausių gyvenimo laikotarpių, kai, laukdamasi dvynukų, kuriems netrukus sukaks ketveri, gavo prastus, didelę apsigimimų riziką rodančius tyrimų rezultatus. Dainininkė pasakos daug verkusi, ir daug meldusis laukdama pakartotinių tyrimų rezultatų. Tačiau širdyje priėmusi sprendimą, kad  nepasiant rezultatų, tai bus jos vaikai, ji jų lauksianti, ir gimdysianti. „Priėmusi tokį sprendimą savyje, aš nusiraminau“, – pasakos Katažina.

 

Pokalbių laida „Bučiuoju. Rūta“ su garsių žmonių išpažintimis jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.