Naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone „Čia ir dabar“ startuoja dar viena premjerinė laida – „Užmirštas grožis“. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, 17.30 val. laidos vedėjas, žinomas teatro ir kino aktorius aktorius Juozas Gaižauskas ne tik pristatys dramatišką klausos negalią turinčios moters gyvenimo istoriją, bet ir kartu su profesionalų komanda padės likimo nuskriaustajai pakeisti išvaizdą.

 

LR_TV_UG_Heroje po pokyciu

LR_TV_UG_Heroje po pokyciu

LR_TV_UG_Heroje po pokyciu

 

Du bandymai nusižudyti, gili depresija ir nutrūkę ryšiai su dviem suaugusiais sūnumis – tokia trumpa būtų atokiame vienkiemyje gyvenančios laidos „Užmirštas grožis“ herojės Dalios Valickaitės biografija. Nežinia, kaip būtų susiklostęs šios moters likimas, jeigu ne atidus ir ištikimas Dalios gyvenimo draugas Jonas, kuris šiandien yra didžiausias jos ramstis.

 

LR_TV_UG_Herojes pokyciai

LR_TV_UG_Herojes pokyciai

 

„Aš be Jono kaip be rankų. Mano klausa kasmet silpnėja ir dėl šios ligos vis dažniau prarandu koordinaciją ir fizines jėgas. Aš negaliu nei sunkiai nešti, nei dirbti įprastų kaimo darbų“, – sako D. Valickaitė, kuri atgaivos ir nusiraminimo ieško piešdama. Gamtos peizažai, iš miško atklystantys žvėrys ir paukščiai, kiti piešinių personažai meninio išsilavinimo neturinčios dailininkės pavaizduoti tiksliai ir įtaigiai.

 

LR_TV_UG_Laidos dalyve su stilistu komanda

 

Laidos „Užmirštas grožis“ kūrėjai, užsukę į Dalios namų kiemą, surengė jai nepamirštamą grožio šventę. Ryškių ir įspūdingų laidos herojės  išvaizdos pokyčių priblokštas buvo ne tik  realybės dramos vedėjas J. Gaižauskas, bet ir grožio kūrėjų komanda.

 

LR_TV_UG_laidos dalyve

 

„Mūsų darbo rezultatai pranoko mūsų lūkesčius“, – po filmavimo prisipažino grimo dailininkė  Jolanta Sargautytė, kuri jautrios savamokslės dailininkės, paprastos kaimo moters išvaizdoje pažadino karališką prigimtį. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 26 dieną, 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidoje „Užmirštas grožis“ neįtikėtini išvaizdos pokyčiai nustelbs dramatiškus likimo įvykius ir atitolins skaudžius laidos herojės praeities išgyvenimus.

 

Realybės drama ,,Užmirštas grožis“ – šeštadieniais 17.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.