Žinomas kino filmų ir TV3 televizijos serialų aktorius Mindaugas Papinigis įrodinėja net ir ekstremaliose situacijose galįs apsieiti be dublerio kaskadininko paslaugų. Neseniai Anykščiuose viešėjęs Mindaugas pirmąkart užlipo ant krosinio motociklo ir smaginosi vietos motokroso trasoje.

 

Vlada_Mindaugas_Motokrosas_17

Aktorius netruko perprasti galingo plieninio žirgo valdymo subtilybes ir jau po kelių ratų įsidrąsino pirmiesiems šuoliams per tramplinus. Su kiekvienu įveiktu kilometru vis greičiau važiavęs M. Papinigis savo pasirodymą baigė netikėta griūtimi. Laimė, nei jis pats, nei motociklas per incidentą nenukentėjo.

 

„Tai buvo toks parodomasis kritimas. Suspurdėjo žirgas ir nebesuvaldžiau jo, – vos atsistojęs ant kojų juokavo Mindaugas. – Viskas gerai. Aš ir motociklas likome visiškai sveiki. Po tokio nuotykio tik dar labiau įsimylėjau motokrosą. Tai išties labai smagi sporto šaka, reikalaujanti nemenko fizinio pasirengimo. Po važiavimo jaučiu visus kūno raumenis.“

 

Aktoriaus pasirodymą TV3 laidoje „Mitybos ir sporto balansas“ žiūrovai išvys jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val. Laidoje viešėjęs svečias šį pasirodymą prieš televizijos kameras prisimins dar ilgai. Šių metų Lietuvos motokroso rinktinės vadovas Robertas Benediktavičius dar prieš važiavimą M. Papinigiui įteikė 1-uoju numeriu pažymėtus vardinius marškinėlius.

 

Su tokia pačia apranga pajėgiausi Lietuvos motokroso meistrai rugsėjo pabaigoje dalyvavo Nacijų taurės varžybose. Mūsų šalies atstovai iš Prancūzijos „Emi“ trasoje vykusios vadinamosios motokroso olimpiados grįžo užėmę 25-tą vietą.

 

„Girdėjome, kad mėgsti motociklus ir esi perspektyvus sportininkas, tad kviečiame prisijungti prie profesionalų rinktinės. Privalai pateisinti mūsų lūkesčius savo pasirodymu trasoje“, – pusiau juokais aktorių drąsino rinktinės vadovas.

 

Vos užlipęs ant motociklo, M. Papinigis džentelmeniškai pakvietė už jo įsitaisyti „Mitybos ir sporto balanso“ vedėją Vladą Musvydaitę. Tai jau ne pirmas kartas, kai sportiškoji laidos šeimininkė tapo keleive ant sportinio motociklo. Prieš pusmetį jai teko savo kailiu pajausti, ką reiškia motoakrobatikos triukai, lekiant ant vieno rato.

 

Tačiau šįkart Vlados važiavimas su aktoriumi truko vos kelias akimirkas, po kurių pasigirdo šaižus klyksmas: „Atsargiai. Nelėk, stabdyk! Man labai baisu!“

 

Baigę adrenalino kupiną pasivažinėjimą, abu debiutantai vienbalsiai pripažino, kad šioje motociklų sporto šakoje efektyviai dega ne tik benzinas, bet ir kalorijos. Dueto emocijas ir įspūdžius iš motokroso trasos TV3 žiūrovai pamatys jau rytoj, šeštadienį, 9.00 val.

 

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!