Kas sieja aktorę Kristiną Kazlauskaitę ir policijos nuovadą? Garsiai teatro ir televizijos aktorei atiteko epizodinis, kilmingos giminės palikuonės, vaidmuo apie policijos gyvenimą šmaikščiai pasakojančiame seriale „Nuovada“. Puikiu humoru jausmu išsiskiriančiai K. Kazlauskaitei aristokratės vaidmuo labai tiko.

 

TV3_Nuovada_Kristina_Kazlauskaite

 

„Manyje yra šiek tiek to aristokratiško kraujo iš mamos pusės. Mano seneliai buvo kilmingi žmonės, todėl vaidindama prisiminiau močiutės manieras, kultūrą. Bandžiau atsiminti kaip elgdavosi žmonės, kurie lankydavosi mano senelių namuose, ir viskas puikiai pavyko“, – pasipuošusi baltomis pirštinaitėmis pasakojo K. Kazlauskaitė.

 

Jos debiutą seriale „Nuovada“ TV3 žiūrovai galės įvertinti jau šį, antradienio, vakarą 21.00 val. per TV3.

 

TV3_Nuovada_Kristina_Kazlauskaite_2

 

Nors aktorė – tikra scenos veteranė, ji prisipažįsta, kad per tiek metų scenos baimės įveikti jai nepavyko: „Aišku, kad visada nervinuosi. Kiekvieną kartą lipant į sceną ar žengiant į filmavimo aikštelę jaučiu baimę, nes norisi viską padaryti gerai. Vaidinant seriale nėra jokių repeticijų ir tiesiog reikia ateiti ir „iššauti“. Tu negali „apsipazorinti“, nes atsakomybė su metais ne mažėja, o tik didėja“.

 

Kristina džiaugiasi prisijungusi prie seriale „Nuovada“ vaidinančių kolegų ir geru žodžiu mini pagrindinius serialo herojus – policininkus. „Jaunystėje mes turėjome tokią „Namų muzikavimo grupę“ – tai su ja apvažiavome visus komisariatus, su visais policininkais pabendravome. Dabar su policija tenka susidurti tik tada, kai sustabdo automobilį ir dokumentus patikrina. Aš labai gerbiu policininkus ir jų atliekamą darbą. Tik man labai gaila, kad ši profesija nuvertinama“, – apgailestaudama kalbėjo aktorė.

 

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną, kuriame jų laukia neįtikėtini nuotykiai ir itin komiški nusikaltimų narpliojimai. Komiškame seriale vaidmenis kuria tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Povilas Laurinkus, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė, Emilija Latėnaitė, Karina Stungytė, Ineta Stasiulytė, Josif Baliukevič ir kiti.

 

 „Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!