Muzika ir matematika neturi nieko bendro? Tapti kompiuterių genijumi svajojantis auksabalsis „X Faktoriaus“ finalininkas Thomas Tumosa paprieštarautų. Dvyliktokas šiuo metu ne tik ruošiasi brandos egzaminams, bet ir su scenos partneriais šokėju Vytautu Mackoniu ir dainininke Anžela Adamovič bando užkariauti „Trijų Muškietininkų“ sceną.

 

Žvaigždė ruošiasi egzaminams

 

TV3_3_Muskietininkai_Thomas Tumosa_FOTO_tv3_lt_Ruslano_Kondratjevo

 

Vietoje nenustygstantis Thomas pasakoja, kad dabar jam itin sunkus metas. Vaikinas ne tik stengiasi toliau siekti aukštumų muzikoje, bet ir moksle. Thomas – dvyliktokas, o tai reiškia, kad jo pečius slegia būsimų brandos egzaminų našta.

 

„Jei nebūtų egzų, viskas būtų pakenčiama. Dabar labai dažnai jaučiuosi pavargęs. Vos pasibaigus „X Faktoriui“ bene iš karto pasinėriau į „Tris Muškietininikus“. Gal ir reikėjo pailsėti, bet smalsumas nugalėjo“, – pasakojo Thomas.

 

Anot didžiajame TV3 muzikos projekte išgarsėjusio Thomo, jo gyvenimas po „X Faktoriaus“ beveik nepasikeitė. O ir žvaigždžių liga prie jo nelimpa. Tiesa, populiarumo požymius jis pastebėjo socialinėje erdvėje. „Padaugėjo „Facebook“ kvietimų draugauti ir siekėjų „Instagram‘e“. Visa kita – po senovei“, – atviravo T. Tumosa.

 

Muzikai – ne, informacinėms technologijoms – taip? 

 

TV3_3_Muskietininkai_Thomas Tumosa_FOTO_tv3_lt_Ruslano_Kondratjevo_2

 

Muzikantai, dainininkai ir kiti menininkai moka tik skrajoti padebesiais? Thomas griauna šį mitą. Nors iš jo amžiaus žmogaus visi tikėtųsi spontaniškų sprendimų, dainininkas tvirtai žino, ką veiks ateityje. Na, bent jau ką veiks po gerų ketverių metų. „Man labai patinka muzikos, televizijos ir pramogų pasaulio virtuvė. Tačiau aš – realistas. Nusprendžiau, kad muzika yra smagus hobis, o šlovė televizijoje – trumpalaikis, laibai neužtikrintas dalykas. Todėl aš žinau, kad studijuosiu ne menus, o informacines technologijas“, – pasirinkimą aiškino Thomas.

 

Tačiau net ir tvirčiausi sprendimai kartais ima kelti dvejonių. Thomas tikina, kad iki šių metų svarstė, ką rinktis – ar Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje siūlomą aktoriaus specialybę ar Vilniaus Universiteto informacinių technologijų programą. „Nugalėjo sveikas protas, – trumpai nukerta Thomas. – Pagalvojau, kad jei studijuočiau aktoriniame, tai netrukčiau prasigerti. To nenoriu, tad tapsiu informatiku“.

 

Netikėtumas gerbėjams

 

TV3_3_Muskietininkai_Thomas Tumosa_FOTO_tv3_lt_Ruslano_Kondratjevo_3

 

Šį sekmadienį TV3 televizijos tiesioginiame eteryje 19.30 val. projekte „Trys Muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ Thomas, Vytautas ir Anžela žiūrovus perkels į 1976-uosiu, kai kino gerbėjus žavėjo Sylvester Stallone kurtas vaidmuo filme „Rokis“. Projekto scenoje įkūnyti legendinį boksininką mintis kilo Thomui: „Nors ši mintis kilo man, iki galo dar nežinome, koks bus galutinis pasirodymas. Galvojame, dėliojamės ir bus matyt.“

 

Viena dainininkas žino – pasirodyme netruks ne tik filmą primenančių detalių, bet ir juoką keliančių elementų. „Rokis – kontrastingas personažas. Atrodytų, kad jis tėra besmegenis mušeika, tačiau jo didelė širdis. Mėginsime šį kontrastą parodyti, todėl, manau, kad žiūrovai išvys humoristinį siužeto posūkį“, – atskleidė vaikinas.

 

Laukiant Thomo, Anželos ir Vytauto naujojo pasirodymo, kviečiame prisiminti praėjusią savaitę komisiją pralinksminusį trio pasirodymą „Juoda Orchidėja“: https://goo.gl/fRxiVX

 

 

Muzikiniame šou „Trys Muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ dalyvauja ryškiausios šalies žvaigždės: Juozas Gaižauskas, Darius Petkevičius, Vilija Pilibaitytė-Mia, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Birutė Petrikytė, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Gražvydas Sidiniauskas, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Rafailas Karpis, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Justinas Lapatinskas, Andrius Butkus, Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Liepa Mondeikaitė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius-Patrulis, Thomas Tumosa, Vytautas Mackonis,

Anžela Adamovič ir kiti.

 

„Trys muškietininkai. Gyvenimas – kaip kinas“ – sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!