Kartu su žiemos pradžia, jau gruodžio 4 dieną, trečiadienį, 20.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – karšta premjera – beprotiškiausias žaidimas „Laikykis!“, tapsiantis puikiu juoko ir geros nuotaikos užtaisu. „Šią dieną galime skelbti nacionaline švente, kadangi nuo šiol kiekvienas vakaras bus daug linksmesnis, daug įdomesnis“, – tikina projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis.

S. Stasiulis kartu su savo kolege Indre Burlinskaite ir TV3 žiūrovais stebės ne tik drąsių žiūrovų, bet ir viso būrio Lietuvos žvaigždžių netyčinius šuolius į juodą baseino vandenį. Išsilaikyti išties bus nelengva. Linksmo ir šiek tiek ekstremalaus išbandymo nepabijojo daugybė žinomų žmonių – medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą!“ vedėjas Justas Jankevičius, radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, „Chorų karų“ generolė Urtė Šilagalytė, diskžokėjas Jonas Nainys su žmona Simona, dainininkas Donatas Baumila su žmona Daine, projekto „ŠarkA“ merginos, grupių „4 Roses“ ir „RSP“ nariai ir kiti.

 

Taisyklės paprastos, o žaidimo baigtis – kaskart nenuspėjama. Žaidėjai ant laikrodžio rodyklės turi išsilaikyti vieną minutę. Kiekviena sekundė pavirsta vienu euru, jei žaidėjui pavyksta išsilaikyti. Neišsilaikęs – kris į juodą vandenį. Stengdamasis išsilaikyti žaidėjas atsakinėja į laidos vedėjo užduodamus klausimus. Į finalą pateks du geriausiai pasirodę.

 

Daugybė žinomų veidų, dalyvių ryžtas ir vedėjų provokacijos, vos apglėbiama laikrodžio rodyklė ir juodas baseino vanduo – „Laikykis!“ – linksmiausia žiemos premjera nuo gruodžio 4 dienos trečiadieniais 20.30 val. val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

Premjera „Laikykis“ – trečiadieniais 20.30 val. per TV3!