Į skandalą pakliuvo dar viena Vilniaus ugdymo įstaiga. Aiškėja, kad iš darželio „Drevinukas“ dideliais kiekiais vagiama mėsa, kiaušiniai, sviestas ir kiti maisto produktai.

 

KK2

Vilniaus miesto mero pavaduotojas Valdas Benkunskas apsilankęs darželyje sakė, kad tokia situacija – tikrų tikriausias bardakas.

 

Įtariama, kad iš darželio dingo 800 kilogramų mėsos – 300 kilogramų kiaulienos, 500 kilogramų vištienos, 2400 kiaušinių, 175 kilogramai cukraus ir 57 kilogramai sviesto.

 

„Darot gėdą visai sistemai. Mes keliame mokesčius tėvams, o čia vyksta tokie dalykai. Gėda visam personalui. Jei matot, kad bardakas,  kreipkitės į policiją, skambinkite vicemerui, ko laukiate?“, – šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės V. Benkunskas.

 

Aiškėja, kad kiekvieną dieną dingsta po kelis kilogramus mėsos. Pačios darbuotojos sako, kad nesisavino maisto produktų: „Ne, ne tikrai ne. Nieko nekepėm, nieko nesinešėm“.

 

Į rankas paėmęs maisto apskaitos žurnalą Vilniaus mero pavaduotojas nustėro – maisto produktai dingo ir jo vizito dieną.

 

„Ne be reikalo mieste sklando tokios legendos, kad darželių virtuvės ir privačius furšetus, ir vestuves rengia, ir gimtadienius. Tai čia nomenklatūrinis palikimas ir su tuo negalima taikstytis“, – kalbės V. Benkunskas.

 

Politikas žada, kad darželio „Drevinukas“ personalui išsisukti nuo atsakomybės nepavyks: „Tokiems atvejams yra nulinė tolerancija. Už šitą veiksmą bausti reikia griežtai. Nė vienoje įstaigoje tokie dalykai nebus toleruojami. Bus griežta priežiūra. Matyt, ne vieną dešimtmetį čia tokia praktika buvo įsigalėjusi“, – sakys V. Benkunskas.

 

Visą KK2 reportažą apie vagystes iš Vilniaus darželio žiūrėkite šį pirmadienio vakarą 19 val. 30 min. per LNK.