TV3 aktualijų infošou „VIRAL‘as“ žiūrovai šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. kikens susiriesdami, nes laidos studijoje svečiuosis humoristas, laidų vedėjas, „Šok su manimi“ komisijos narys Vitalijus Cololo. Negana to, žiūrovai turės galimybę išvysti, kaip jam pavyko susidoroti su laidos herojės „Pasiutusios močiutės“ provokacijomis.

 

TV3_Viralas_Vitalijus_Cololo

„VIRAL‘o“ studijoje apsilankęs Vitalijus pirmiausia pateko į aštrių klausimų negailinčio vedėjo Simo Stankaus rankas. Gavęs patvirtinimą, kad V. Cololo tikrai turi graikiško kraujo, S. Stankus paklausė toliau: „Ar graikas Cololo yra turtingas žmogus?“. Netikėtas klausimas žinomo humoristo nesuglumino.

 

„Kadangi esu graikas, mėgstu labai didelius ir nukrautus stalus, mėgstu labai brangias dovanas teikti, mėgstu gyventi plačiai… todėl pinigus išleidžiu praktiškai antrą dieną po algos gavimo. Pinigų turi žmona, aš neturiu“, – juokaus V. Cololo.

 

Vitalijui, kaip ir aibei kitų šalies žvaigždžių, prieš laidą skambino šmaikščioji ir nenuilstanti „VIRAL‘o“ vedėjo Mindaugo Papinigio „Pasiutusi močiutė“. V. Cololo prisipažino nuspėjęs, jog tai gali būti pokštas, bet, dėl viso pikto, iš pagarbos senam žmogui, išklausė, ko senjorė nori.

 

„Mane močiutė pagavo, ką tik po tiesioginio eterio, išvažinėjau iš automobilių aikštelės. Iš pagarbos senai moteriai, turėjau nuraminti ją, pasikalbėti, – šįvakar prisipažins TV3 laidos „Nuodėmių dešimtukas“ vedėjas, – šiaip keistų skambučių nesulaukiu. Nuo vakaro per naktį man neprisiskambinsi. Aš visada išjungiu garsą, nes turiu draugų, kurie man skambina ir 4.00 val. ryto.“

 

Visas intriguojančias detales apie V. Cololo TV3 žiūrovai išgirs jau šį vakarą 19.30 val. Laidoje „VIRAL‘as“ taip pat laukia intriguojanti projekto „Šuolis“ dalyvio, sportininko Remigijaus Morkevičiaus išpažintis apie klaidą, pakeitusią jo gyvenimą. Negana to, žiūrovams laidos kūrėjai paruošė ir netikėtų istorijų iš visos Lietuvos: Kėdainiuose gyvenantį ir šiukšlyną savo kieme įkūrusį senuką, nekaltybės pardavinėtojo iš Alytaus istorijos tęsinį bei istoriją apie tai, kaip Vilniuje įsikūręs autoservisas nušvilpė gyvenamojo namo adresą

 

„VIRAL‘as“– pirmadieniais 19.30 val. per TV3!