Pažvelgus į Ingą ir Arūną Valinskus daugeliui neapsiverstų liežuvis pavadinti jų seneliais – jiedu itin jaunatviški, žavūs ir energingi. Tačiau būtent senelių pareigos ir yra naujausia likimo dovana Ingai ir Arūnui – garsios poros sūnus Arūnas su žmona Viktorija neseniai susilaukė dukters. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ šeimyninis duetas sutiko duoti pirmąjį interviu apie naujus potyrius, tapus seneliais.

 

4 (Small)

 

A. Valinskas pasakos, jog tapus seneliu apėmė puikios emocijos, tačiau pripažįsta, kad jo tėvai, išvydę proanūkę, turbūt susijaudino kiek daugiau, nei jis pats su Inga. „Arūnas Valinskas paniškai bijo „susileisti“,- pokalbio metu su šypsena vyro pasakojimą replikuos I. Valinskienė.

 

5 (Small)

 

O koks gi tas paniškai bijantis „susileisti“ Arūnas Valinskas jo žmonos Ingos akimis? „Jis yra absoliučiai sunkaus charakterio žmogus, tad su tokiu žmogumi gyventi yra sudėtinga“, – savo vyro portretą atvirai laidoje pieš Inga. Moteris tikins – charakterio sudėtingumas jai nėra priežastis mažiau mylėti savo vyrą. Priešingai, su tokiu žmogumi gyventi išties nenuobodu.

 

6 (Small) 10 (Small)

 

Kaip ir visuose namuose bei šeimose, taip ir pas Valinskus būna visko. Vienas problemas jie išsprendžia gana greitai ir paprastai, su kitomis, deja, tenka padirbėti ilgiau.

 

11 (Small) 13 (Small)

 

„Nėra namų be dūmų. Būna ir nekalbadieniai, ir nelovadieniai. Visko būna… Tačiau kvailiausia, ką gali padaryti vyras, susipykęs su žmona, tai bėgti pas savo mamą ir guostis, kokią blogą moterį išsirinko. Problemas pora turi spręsti tarpusavyje. Jei bėdos sprendžiamos į jas įtraukiant kitus žmones, tai problemos tik dar labiau gilinamos“,- laidoje pasakos Arūnas.

 

15 (Small)

 

Nors Arūno ir Ingos santykiuose netrūksta išbandymų, laidoje „Raudonas kilimas“ Arūnas pasakos, jog dėl žmonos jos laimės jis pasiryžęs, ko gero, viskam. Pasirodo, žinomas TV laidų prodiuseris bei vedėjas yra tikras staigmenų asas.

 

16 (Small)

 

Štai paskutiniojo gimtadienio proga jis žmonai įteikė ypatingą dovaną – Ingos vardinių kvepalų liniją. Ir tai ne vienintelė staigmena, kuria Arūnas per tiek metų yra paruošęs Ingai.

 

17 (Small)

 

Prieš dvejus metus, 50-tojo jubiliejaus proga, vyras surengė Ingos koncertus didžiausiuose Lietuvos miestuose, o šiais metais Inga vėl turi progą leistis į muzikinę avantiūrą po šalies arenas, į kurias pasiklausyti aksominio dainininkės balso traukia tūkstantinės minios.

 

„Jeigu moteris šalia vyro yra laiminga ir tu esi to priežastis, tai gali gyvenime sau užsidėti pliusą“, – apie savo žmonos laimę atviraus Arūnas.

 

Kaip Ingai ir Arūnui sekasi būti seneliais? Kokių svajonių jiedu turi? Kokia poros ilgaamžės santuokos paslaptis? Visa tai ir dar daugiu – jau šį vakarą, 18.00 valandą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais, 18 val. per TV3!

 

Autorystė: UAB “TV topas” archyvas