Kai kuriose kultūrose tikima mitinėmis būtybėmis – sekso demonais. Jie iš dalies paaiškindavo, iš kur atsiranda įvairūs iškrypimai ir kitoks nenormalus ir visuomenėje nepriimtinas seksualinis elgesys.

 

"seksas"

Senovės civilizacijos tikėjo sekso demonų egzistavimų nuo neatmenamų laikų. Meilė ir seksas žmonėms visada atrodė kaip viena didžiausių pasaulyje paslapčių, todėl nenuostabu, kad tai jie bandė paaiškinti, pasitelkdami piktąsias dvasias. Kodėl žmonės pamilsta tuos, o ne kitus asmenis, kodėl kai kurios merginos ar vaikinai gali užkerėti kitus asmenis ir kodėl mes nenustojame mylėti tų, kurie daugybę kartų mus įskaudino. Tai trys didžiausios paslaptys, kurių taip paprastai negalima paaiškinti. Tikėta, kad žmogaus kūną ir protą užvaldo demonai, kurie juos skatina elgtis nenatūraliai ir taip, kaip jiems nebūdinga. Jie paaiškindavo, kodėl merginos pastoja prieš santuoką, kodėl vyksta abortai, kodėl einama į kairę ir t. t. Atsirado puikus pasiteisinimas, tinkantis viskam: „Tai velnias privertė mane taip pasielgti“.

 

9 šiurpiausi sekso ir aistros demonai istorijoje:

 

  • Trauco. Jis atrodo kaip nykštukas, kuris vienu žvilgsniu gali suparalyžiuoti moteris. Tai leidžia jam prievartauti moteris, kaip jis užsigeidžia. Įdomu tai, kad šiam demonui nebūtina net atlikti realaus lytinio akto, kad apvaisintų moterį – jam užtenka tik pažiūrėti jai į akis.

 

  • Popobawa. Tai vienaakis, panašus į šikšnosparnį su ilgomis galūnėmis. Jis persekioja tiek vyrus, tiek moteris Zanzibare, Afrikoje. Jis gali pasiversti bet kuo ir jo aukomis gali tapti taip pat bet kas. Demonas paprastai pasirodo sutemus, tačiau vyrus, moteris ir vaikus gali užklupti netikėtai bet kuriuo paros metu. Jeigu aukos tyli ir niekam nepapasakoja, demonas gali pradėti grasinti ir puldinėti kitus žmones.

 

  • Encantado. Brazilijos atogrąžų miškuose sklando legendos apie amazoninius delfinus, kurie geba keisti formą. Jie gali pasiversti žavingais vyrais. Tada jie susiranda moterį, nuvilioja ją į upę, vėl tampa delfinu, kad galėtų patenkinti savo aistrą ir pratęsti giminę. Kadangi Encantado, kaip ir amazoninis delfinas, turi ertmę galvoje, todėl jis ją slepia po skrybėle.

 

  • Lidercas. Pasakojama, kad Vengrijos šiaurėje slepiasi būtybė, vadinama Lidercu. Išsiritęs iš juodosios vištos kiaušinio, pirmiausiai pasislepia žmogaus kišenėje. Patekęs į namus, jis pasiverčia bet kokiu pavidalu, tačiau dažniausiai kokiu nors mirusius tų namų gyventojų artimuoju. Nekviestas svečias išprievartauja visas namie esančias moteris ir sugriauna, suniokoja namus.

 

  • Lilu. Senovėje žydai tikėjo, kad yra demonas Lilu, kuris lanko moterys vidurnaktį, kai jos užmiega. Jų tikslas – apvaisinti kuo daugiau moterų, kad išliktų jų rasė. Lilu taip pat grobdavo vaikus.

 

  • Alpas. Vokiečių folklore yra mitinė būtybė, vadinama Alpu. Tai mažas, į elfą panašus demonas, kuris gali užsilipti ant savo aukos krūtinės, pasiversti garais ir patekti į aukos kūną per nosies šnerves, burną ar makštį. Patekęs į vidų, Alpas gali kontroliuoti to asmens sapnus ir sukelti košmarus.

 

  • Mūzos. Mūzos yra mitinės būtybės, už kurias gražesnių žmogaus akys nėra mačiusios. Tačiau ne tik savo antgamtišku grožiu jos suviliodavo net stipriausius vyrus ir paversdavo juos savo vergais, pildančiais kiekvieną jų įgeidį. Iš proto galėdavo išvesti ypatinga jų daina, kuria susiviliodavo ir nukeliaudavo į pražūtį ilgus mėnesius jūrose plaukiojantys ir moterų nematę jūreiviai. Ir šiandien apie mūzas kalbama kaip apie būtybes, kurios skatina kūrybingumą ir dėl kurių vyrai galėtų padaryti bet ką, kad tik gautų nors truputėlį jų meilės ir palankumo.

 

  • Angelai. Angelai paprastai nėra tos būtybės, kurias būtų galima palaikyti sekso demonais. Tačiau Biblijoje kalbama apie milžinų, pusiau žmonių, pusiau angelų rasę, vadinamą Nephilim. Jie – tai tie patys puolę angelai. Milžiniški angelai buvo pasiųsti į Žemę išmokyti žmones gyventi pagal Biblijoje skelbiamas tiesas. Tačiau jie nesugebėjo suvaldyti savo aistros ir pradėjo poruotis su žemietėmis ir sukūrė naują, mišrią rasę. Tačiau tai užsitraukė Dievo rūstybę, todėl jis pasiuntė archangelą Gabrielių, sukelti karą, kuris baigėsi šių pusiau angelų sunaikinimu.

 

  • Ateiviai. Tai, ko gero, vieni iš moderniausių sekso demonų. Jie atvyksta iš tolimų planetų, kad išsiaiškintų mūsų dauginimosi ypatumus ir sukurtų mišrią žmonių ir ateivių rasę. Manoma, kad tokių sąjungų palikuonys vaikšto tarp mūsų ir slapta vilioja moteris, kad galėtų jas apvaisinti. Didelė pasaulio dalis tiki, kad ateiviai ne tik egzistuoja, bet ir planuoja užkariauti mūsų planetą.