Nuo tada, kai pažadina žadintuvas iki tada, kai reikia išeiti iš namų, laikas pralekia kaip viena akimirka. reikia suspėti išsivalyti dantis, pasikloti lovą, apsirengti, paruošti sveikus pusryčius, tobulai suderinti aprangą ir dar pasikartoti mintyse šiandienos darbų sąrašą. Auginantys vaikus darbų rytą turi dar daugiau. Todėl visoms dailiosios lyties atstovėms aktualūs patarimai, kaip sutrumpinti grožio rutiną rytais. Tada nebereikės skubėti lyg akis išdegus. Gal net pavyks kelias minutes ilgiau pamiegoti.

 

9 patarimai, kaip sutrumpinti grožio rutiną rytais:

 

grožis

 
  • Kosmetikos priemones laikyti vienoje vietoje, tvarkingai. Lūpų dažus, blakstienų tušus, makiažo pagrindus ir skaistalus rekomenduojama laikyti vienoje vietoje, sudėtus į atskirus skyrelius. Svarbiausia, kad priemonių nereikėtų ilgai ieškoti. Jos turi turėti savo vietą.
 
  • Naudoti daugiafunkcines makiažo priemones. Amerikiečių makiažo meistras ir antakių ekspertas Rami Gafni yra įsitikinęs, kad norint padaryti įspūdį, makiažo užtenka naudoti minimaliai. Tai reiškia, kad rytą nėra būtina naudoti daugybės skirtingų priemonių. Rekomenduojama rinktis daugiafunkcines makiažo priemones. Pavyzdžiui, lūpų ir skruostų pieštuką, pudrą su apsauga nuo saulės, BB kremą, skutimosi kremą ir kūno prausiklius su kremu arba šveitikliu.
 
  • Susirišti plaukus. Plaukų šukavimas ir formavimas užima daug laiko, todėl rytais, kai nėra daug laiko, plaukus galima susirišti, susipinti arba susukti į netvarkingą kuodą. tokia šukuosena labai madinga, todėl niekas net nepastebės, kad plaukai kelias dienas netrinkti ir net nešukuoti.
 
  • Išnaudoti kiekvieną minutę. Dauguma moterų eilinį rytą neskiria daug laiko grožio procedūroms: veido ir plaukų kaukėms. Tačiau egzistuoja nuomonė, kad rytą įvairios kaukės yra veiksmingesnės. Jeigu jūs esate iš tų moterų, kurios grožio procedūras mėgsta atlikti iš pat ankstaus ryto, pasistenkite išnaudoti kiekvieną minutę. Užsidėjus kaukę, kurią reikia palaikyti 15 – 20 minučių, darykite kitus darbus: užsiplikykite kavos, patikrinkite elektroninį paštą ar panašiai.
 
  • Maudytis duše vakarais. Tai padės sutaupyti laiko rytais. Švarius ir šiek tiek drėgnus plaukus galima supinti į kasą – rytą pasileidus plaukus jie kris gražiomis garbanėlėmis.
 
  • Naudoti sausą šampūną. Jei nėra laiko trinkti plaukų, sausas šampūnas – tai tikras išsigelbėjimas rytą. Kai kas rekomenduoja sausą šampūną naudoti vakare, prieš einant miegoti. Miegant sausas šampūnas geriau pasiskirsto ir sugeria daugiau riebalų pertekliaus, todėl rytą plaukai atrodo puresni ir didesnės apimties.
 
  • Prausti veidą tik vakare. Rytą veido prausti nėra būtina, nebent oda yra labai jautri ir sausa. Visiems kitiems odos tipams užtenka veidą nuvalyti toniku ar miceliniu vandeniu. vatos diskelį tiesiog sudrėkinti valomuoju vandeniu ir nuvalyti veidą, akis. Vanduo sausina odą, ypač žiemą, todėl odai sveikiausia priemonės, kurių nereikia nuplauti. Be to, taip nuvalyti ir atgaivinti odą yra greičiau negu prausti ją su prausikliu.
 
  • Pasidaryti pusiau permanentinį makiažą. Akių makiažo kiekvieną rytą nereikės daryti, jei pasinaudosite grožio specialistų paslaugomis. Blakstienas galima priauginti, antakius galima paryškinti ilgalaikiais dažais.
 
  • Naudoti daugiafunkcinius plaukų formavimo prietaisus. Iki šiol naudojote plaukų džiovintuvą, po to – tiesintuvą ir galiausiai garbanojimo žnyples? Dabar galima įsigyti plaukų formavimo prietaisų, kurie turi visas šias tris funkcijas!