Kalėdos – tai laikas meilei, laikas duoti ir imti. Kalėdinis seksas, ko gero, net geresnis negu gimtadienio seksas, nes tuomet abu būnate kaip dovanėlės. Gimtadienio dieną šventės kaltininkas tėra vienas, todėl teoriškai kitas turėtų labiau stengtis dėl jo malonumo. Kalėdinį seksą dauguma tikriausiai įsivaizduoja kaip lovos žaidimus, persirengus itin erotiškais Snieguolės, Kalėdų senelio ir kitų žiemos švenčių personažų kostiumais. Tačiau tai tik viena idėja kalėdiniam seksui. Jų yra daugiau, tereikia išlaisvinti vaizduotę.

 

seksas

9 kalėdinio sekso idėjos:

 
  • „Šiaurės elnių“ poza. Iš tiesų tai ta pati „šuniukų“ poza. Skirtumas tik tas, kad nuogi kūnai padengiami blizgučiais ir kitomis kalėdinėmis puošmenomis.
 
  • Supakuoti kaip dovanėlės. Tai nereiškia, kad reikia mylėti, apsijuosus raudonu kaspinu. Tai itin intymi sekso poza, kai susipina partnerių kojos ir rankos ir iš tolo žiūrint pora atrodo lyg supakuota dovanėlė. Galima mylėtis sėdinti. Vyras atsisėda ant lovos, ant jo atsisėda moteris, sukryžiuoja kojas partneriui už nugaros, abu apsikabina, žiūri vienas kitam į akis, glamonėjasi, bučiuojasi ir mylisi.
 
  • „Kalėdinių kojinių kimšimas“. Svarbiausia čia mylėtis šalia šventiškai eglės šakelėmis ir žaisliukais papuošto židinio. Rekomenduojama mylėtis atsistojus. Moteris remiasi į sienelę prie židinio, vyras prieina arčiau, kilstelį partnerę ir ji kojomis apsiveja vyro sėdmenis. Idėja ta, kad moteris yra kalėdinė kojinė, o vyras (t. y. jo penis) yra dovanėlė, įkišama į kojinę. Į intymius žaidimus galima įtraukti ir šokolado laižymą nuo aistra pulsuojančių kūnų.
 
  • „Pasivažinėjimas rogutėmis“. Sekso judesiai primena slydimą slidėmis, rogėmis arba pačiūžomis, o tai taip šventiška, žiemiška ir kalėdiška! Be to, nereikia baimintis, kad peršlaps kelnės ir peršalsite. „Važinėtis rogutėmis“ lovoje nėra nieko maloniau. Poza „seksas ant rogučių“ daroma taip: moteris atsigula ant pilvo, kojos ištiestos, o klubai šiek tiek pakelti į viršų. Vyras įsiskverbia iš nugaros pusės ir „važinėja rogutėmis“ nuo kalniuko. Malonumas abiem garantuotas!
 
  • „Spragtuko poza“. Moteris ant viršaus ir daro tokius judesius, kurie primintų atšokimą. Ji tarsi šokčiotų aukštyn žemyn, atsispirdama nuo vyro.
 
  • Seksas prie židinio. Airiška kava, keptų kaštainių kvapas, avikailio kilimas, tikra ugnis židinyje ir vis labiau drąsėjantys bučiniai, virstantys į aistringą seksą.
 
  • Kalėdinis erotinis masažas. Masažą atlikti, naudojant cinamono kvapo aliejų. Naudoti didelius, minkštus rankšluosčius. Paleisti negarsiai gražią kalėdinę muziką. Uždegti aromatines žvakes.
 
  • Seksas prie eglutės. Vos grįžę namo, nuplėškite nuo vienas kito drabužius ir pasimylėkite po kalėdine egle!
 
  • Ne tik mylėtis, bet nepamiršti rodyti dėmesį antrajai pusei visą kalėdinį laikotarpį. Dažniau pasibučiuoti, pasakyti komplimentą, netikėtai paliesti, pašnibždėti erotinį pasiūlymą bet kokioje situacijoje ir praskaidrinti nuotaiką, sukelti norą grįžti namo ir ten smagiai pasimylėti.