Geras seksas, be abejonės, yra tada, kai nelieka pamirštos jokios erogeninės zonos. Tačiau dauguma žmonių net nežino, kokių tokių zonų yra ant jų kūno. Erogeninių zonų masažas padeda nuimti įtampą, dėl kurios neretai sumažėja libido. Skiriant pakankamai dėmesio jautrioms kūno vietoms, galima sustiprinti malonumą.

 

seksas

7 dažniausiai pamirštamos erogeninės zonos:

 

  • Pėdos. Nieko nėra geriau po sunkio dienos pasilepinti geru pėdų masažu. Pėdose yra jautrių taškų, kuriuos stimuliuojant, sužadinamas lytinis susijaudinimas tiek vyrams, tiek moterims. Masažą galima atlikti su šiltu aliejumi, švelniai spaudžiant pėdas ir masažuojant kojų pirštus judesiais į viršų. Nepamiršti ir padų bei kulkšnių.

 

  • Pirštų galiukai. Pirštų galiukuose yra tūkstančiai nervų galūnėlių. Tai antra pagal jautrumą kūno dalis po liežuvio. Pirštų trynimas ir minkymas didina susijaudinimą. Pirštus galima liesti liežuviu, dantimis ar tvirčiau suspausti rankomis.

 

  • Galvos oda. Joje taip pat yra begalė nervų galūnėlių. Geras galvos masažas nuima įtampą ir pagerina kraujotaką, todėl kūną užplūsta geros nuotaikos hormonai – dopaminas ir serotoninas. Galvos masažui galima skirti laiko, maudantis dviese duše, kai vienas kitam trenkate plaukus.

 

  • Vieta už kelių. Dauguma žmonių nežino visų savo kūno jautrių vietelių. Rekomenduojama atsispirti norui atstumti partnerį ir leisti jam bučiuoti, glamonėti ir švelniai masažuoti vietą po keliais. Oda čia labai plona, todėl nervų galūnėlės yra lengvai pasiekiamos.

 

  • Pilvas. Laikas nustoti laikytis taisyklės: „Neliesk mano pilvo!“. Pilvo glamonėjimas ir masažavimas, ypač moterims, yra labai erotiškas. Pilvo raumenys yra susijungę su makšties raumenimis, todėl liečiant rankomis pilvą gali pradėti susitraukinėti tie raumenys ir sustiprėti geismas arba net kilti orgazmas.

 

  • Riešai. Atrodo, kad prisilietimas prie riešų neturėtų būti seksualus, tačiau iš tikrųjų jis toks ir yra. Rekomenduojama mylintis pabandyti glamonėti ar švelniai masažuoti šią vietą pirštų galiukais ar liežuviu.

 

  • Burna ir lūpos. Bučiuojantis smegenys pradeda išskirti dopaminą, todėl tai dar viena priežastis, kodėl lūpas rekomenduojama laižyti, švelniai kandžioti ir liesti. Ilgalaikiuose santykiuose bučinių neretai sumažėja. Tačiau nėra nieko geriau negu ilgi ir jausmingi bučiniai! Seilėse yra daug vyriško hormono testosterono, todėl nieko nuostabaus, kad aistringi bučiniai dažniausiai baigiasi ir kai kuo daugiau.