Dažnai svarstoma ir juokaujama apie tai, kodėl moterys taip dažnai keičia šukuoseną. Manoma, kad yra kelios priežastys, kurios gali paskatinti užsirezervuoti apsilankymą pas kirpėją (plaukų stilistą) ir išbandyti naujus kirpimus ir plaukų atspalvius. Be abejo, kiekvienas atvejis yra individualus.

 

sukuosena

7 priežastys, kodėl moterys keičia šukuoseną:

 
  • Išsiskyrimas. Po skyrybų daugelis moteris pajaučia poreikį atsinaujinti, nusimesti praeities naštą ir tapti tarsi naujomis asmenybėmis. Todėl, jei neseniai išgyvenote skaudų išsiskyrimą, metas pakeisti šukuoseną. Greičiausias būdas išvalyti mintis ir išgirsti kitų žmonių komplimentų, tokių kaip: „Oho, atrodai kitaip, bet tai toks įvaizdis tau labai tinka!“, yra apsilankyti pas plaukų stilistą arba kosmetologą.
 
  • Įžymybių šukuosenos. Šiandien, ko gero, nerasime merginos ar moters, kuri nenaršytų internete, nežiūrėtų televizoriaus, neskaitytų žurnalų ir knygų – visose medijose galima pamatyti (aptikti) tokių įvaizdžių, kurie atrodo taip įspūdingai, kad nedelsiant tokios šukuosenos užsinorėsite ir jūs. Tada belieka paskambinti savo kirpėjai ir susitarti dėl apsilankymo. Visų laikų populiariausios įžymybių šukuosenos – tai Jennifer Aniston veikėjos Rachel Green iš serialo „Draugai“, Meg Ryan trumpų ir šiek tiek pasišiaušusių plaukų kirpimas jos karjeros pradžioje, Victorios Beckham asimetrinis trumpų plaukų kirpimas ir princesės Dianos karališka trumpų plaukų šukuosena.
 
  • Naujos pradžios. Nauja šukuosena – nauja tu. Kai persikeliate gyventi į naują miestą, gaunate naują darbą, ištekate, susilaukiate vaikų, persikeliate gyventi visam laikui į kitą šalį – norite naujos šukuosenos, kuri padėtų parodyti savo naują, geresnę versiją naujiems žmonėms, kuriuos sutiksite šių pokyčių metu.
 
  • Poreikis pakirpti suskilinėjusius plaukų galiukus. Plaukai užaugo tokie ilgi, kad nušiuro plaukų galiukai ir atėjo laikas juos nukirpti. Nukirpus suskilinėjusius galiukus, plaukai atrodo vėl sveiki. Ilgainiui plaukai gali suskilinėti per visą ilgį, todėl geriau nelaukti, kol plaukų būklė bus labai prasta ir pakirti galiukus dažniau, bet po nedaug.
 
  • Problemų sprendimo būdas. Nors nauja šukuosena problemų gyvenime neišspręs, bet nieko blogo tikėti, kad po apsilankymo pas kirpėją, gyvenimas pradės gerėti. Jeigu jaučiate, kad nauja šukuosena yra būtent tai, ko reikia, kad geriau jaustumėtės dabartinėje situacijoje – pirmyn pas kirpėją. Apsilankymo nėra jokios prasmės atidėlioti.
 
  • Tendencijų formuotoja. Draugių grupėje visada yra viena mergina ar moteris, kuri seka naujausias mados tendencijas ir pirmoji jas išbando. Tai tos dailiosios lyties atstovės, kurios mėgsta šiek tiek rizikuoti. Jos tikrai nebijo išbandyti naujo kirpimo ar plaukų dažymo būdo. Kai tokia moteris išbando naują šukuosena, didelė tikimybė, kad ja susižavės ir kitos, todėl ir pačios užsinorės tokios šukuosenos.
 
  • Nereikia jokios ypatingos priežasties. Labai dažnai merginos ir moterys nusprendžia keisti šukuoseną, neturėdamos jokios ypatingos priežasties. Jos tiesiog to nori ir daro. Mintis pakeisti šukuoseną gali kilti nei iš šio nei iš to ir tai puiku! Vadinasi, laikas apsilankyti pas kirpėją.