Ar kalbatės apie partneriu apie sekso pozas? Jei taip, tikriausiai pastebėjote, kad prisipažinti, kad patinka tam tikros pozos yra lengviau? Tačiau yra ir tokių sekso pozų, kurios mums patinka, bet kažkaip gėda prisipažinti, kad taip yra. Tai tokios pozos, kurios yra labai paprastos, tradicinės, tarsi atgyvenusios. Tiesa yra ta, kad jos yra nepelnytai nuvertintos. Neretai tokios sekso pozos sukelia kur kas didesnį malonumą negu aprašytosios „Kamasutroje“.

 

seksas

7 nepelnytai nuvertintos sekso pozos:

 
  • Misionieriaus poza. Kažkodėl dauguma galvoja, kad mylėtis misionieriaus poza, kai vyras yra ant viršaus, yra nuobodu ir atgyvenę. Tačiau tokia poza leidžia užmegzti akių kontaktą, labiausiai suartėti fiziškai (kūnas ant kūno, oda prie odos). Be to, mylintis šia poza galima papildomai stimuliuoti klitorių, kad moterims padeda greičiau pasiekti orgazmą.
 
  • Misionieriaus poza, kai po sėdmenimis pakišta pagalvėlė. Šiek tiek pakeista misionieriaus poza sukelia labai malonių potyrių. Kai moters sėdmenys kilstelėti šiek tiek aukščiau, vyras gali įsiskverbti giliau, pasiekti garsųjį G tašką, todėl frikcijos kels didesnį lytinį pasitenkinimą ir galbūt net padės pasiekti kulminaciją.
 
  • „Purvini šokiai“. Vyresnių klasių mokiniai, studentai naktiniuose klubuose ir privačiuose vakarėliuose šoka labai susiglaudę, trinasi vienas į kitą. Šokančios poros judesiai imituoja lytinį aktą. Suaugę asmenys, turintys pastovų partnerį nė nesusimąsto, kad galbūt tokius itin erotiškus šokius reikėtų prisiminti. Tačiau nereikėtų tokių šokių nuvertinti. Tai puiki preliudija į seksą, nes trynimasis stimuliuoja klitorį, todėl lytinių santykių metu moteriai bus lengviau patirti orgazmą. Be to, asmuo, kuris aktyviau juda, gali visiškai kontroliuoti spaudimą ir greitį, todėl gali labiau pasitenkinti.
 
  • Partnerio patenkinimas rankomis. Kaip ir „purvini šokiai“, taip ir masturbacija techniškai nėra sekso poza, tačiau kadangi padeda pasiekti orgazmą, verta ją įtraukti į šį sąrašą. Moterys kartais nesupranta, kodėl turėtų masturbuoti partnerį, jei jis pats gali tai pasidaryti. Vyrams patinka, kai moterys masturbuoja dėl kelių priežasčių: 1) moterų rankos švelnesnės negu vyrų; 2) patenkinamas vyriškas ego, stebint, kaip moteriškos rankos glosto, liečia erogenines zonas; 3) netikėtumo faktorius: vyras žino, kas bus toliau, kai masturbuojasi pats, bet kai tai daro moteris – tai yra maloni ir labai jaudinanti staigmena.
 
  • „Šaukštelių“ poza. Teigiama, kad ši sekso poza skirta tik tinginiams. Kai kurie teigia, kad ji nepakankamai jaudina. Tačiau ši sekso poza yra labai romantiška, pojūčiai sustiprėja, kai moteris šiek tiek susilenkia per liemenį.
 
  • Modifikuota „šuniukų“ poza. „Šuniukų“ pozą renkamasi, kai norisi grubesnio, labai aistringo, laukinio sekso. Tačiau nemažai moterų tokios pozos nelabai mėgsta, nes jai trūksta asmeniškumo, nėra akių kontakto. Jeigu tai yra problema, pabandykite mylėtis šiek tiek kitaip: pradėkite nuo „šuniukų“ pozos, po to moteris turėtų šiek tiek atsilenkti atgal ir atsisėti ant vyro kelių. Patogiai įsitaisius ant partnerio šlaunų, vyro rankos gali glamonėti kūną, krūtis, bučiuoti kaklą ir pečius bei pasiekti G tašką.
 
  • Atvirkštinė raitelės poza. Į ką žiūrėti, kai mylitės šia poza? Į partnerio pėdas? Į sieną? Kaip judėti? Aukštyn žemyn? Pirmyn atgal? Atrasti tai, kad labiausiai patinka, galima tik bandymų ir klaidų keliu. Kai galiausiai atrasite, kas jums labiausiai tinka, ši poza, ko gero, bus viena mėgstamiausių. Sakoma, kad ši poza jaudina G tašką ir priveda prie nepamirštamo orgazmo. Vyrams tokia poza taip pat patinka, nes gali stebėti moterį iš nugaros ir ritmiškai judantį partnerės užpakaliuką.