Kaip nustebinti mylimąjį Valentino dieną ir – svarbiausia – kaip paversti šią šventę malonia abiem pusėms staigmena? Viskas, ko reikia – tai pasitelkti vaizduotę ir pasinaudoti šiais patarimais!

 

seksas

7 karščiausios idėjos Valentino dienos seksui:

 

  • Bent vieną dieną per metus lovoje galima apsikeisti vaidmenimis. Tegul tas, kuris paprastai dominuoja labiau, šiandien tampa pasyvesniu, o tas, kuris paprastai pasyvesnis, šiandien tampa aktyviu, dominuojančiu ir inicijuojančiu seksą. Be abejo, jums patiks mylėtis pagal savo taisykles. Surizikuokite ir jau sekso preliudijoje išdrįskite imtis iniciatyvos pirmieji. Nebijokite padaryti kažką blogai, priešingai – reikia elgtis taip, kaip kužda intuicija. Glamonėkite mylimą partnerį tiek daug, kiek norisi, bet nesistenkite skubinti orgazmo. Ilgas gundymas ir erotiniai žaidimai gali taip įkaitinti aistrą, kad orgazmas bus karštesnis negu tūkstantis degančių laužų. Be to, jei įžangoje į seksą skirsite daug dėmesio antrajai pusei (glamonėms, bučiniams, masažui, šnabždesiams į ausį ir komplimentams bei nepadoriems pasiūlymams), tai greičiausiai tuo pačiu po to jums atsilygins ir partneris.

 

  • Pasitelkti vaizduotę. Tegul tai tampa diena, vakaras ar naktis, kai įgyvendinote vieną slapčiausių ir karščiausių savo erotinių fantazijų. Galbūt ši sekso fantazija atrodo šiek tiek kvaila ir juokinga, bet pripažinkite, kad ją tiek laiko puoselėjate savo galvoje neveltui. Tai tikrai jus jaudina ir jūs norite tai išbandyti. Pasidalijimas erotinėmis fantazijomis seksą padaro nepamirštama patirtimi, ypač jeigu anksčiau mylėdamiesi, įgyvendinote tik partnerio, bet ne jūsų pačių erotines fantazijas. Laikas pagalvoti ir apie save! Vyrai dažniausiai labai entuziastingai sutinka moterų iniciatyvą vadovauti seksui ir apsidžiaugia gavę pasiūlymą išbandyti naujoves lovoje (o gal visai ne lovoje, o kur nors kitur?).

 

  • Nustebinti jį. Jūs jau nebe vienerius metus kartu, todėl manote, kad žinote viską apie tai, kas labiausiai jį (ją) jaudina. Atrodo, kad tiesiog nebėra kuo nustebinti mylimąjį. Tokiu atveju svarbu nebūti tokiems kategoriškiems. Tereikia pasitelkti moterišką intuiciją. Pavyzdžiui, jeigu visada renkatės tam tikro atspalvio apatinius, nusipirkite Valentino nakčiai visai kitokios spalvos, modelio, medžiagos kelnaites ir liemenėlę. Galbūt niekada anksčiau nenaudojote sekso žaislų lovoje, bet šią Valentino naktį galite jį atsinešti į miegamąjį ir išbandyti drauge. Neabejokite, kad nustebinsite partnerį savo naujuoju pirkiniu ir jis nekantraus kuo greičiau jį išbandyti lovoje, norės pamatyti, kaip reaguos moters kūnas, kai naudojami įvairūs sekso žaislai.

 

  • Nevaidinti orgazmo. Orgazmo vaidinimas tik sukels tarpusavio nesutarimus. Galiausiai nebesinorės niekada mylėtis su žmogumi, kurį nuolat apgaudinėjate, su kurio jausmais žaidžiate ir su kuriuo seksas neteikia pasitenkinimo. Tada norėsis tik gailėtis savęs, kad jums taip nepasisekė su meilužiu. Galų gale tai gali pakenkti ne tik psichinei, bet ir fizinei savijautai. Todėl reikėtų pagalvoti, kodėl mylėdamosi nepatiriate malonumo. Galbūt problema yra pasitikėjimo vienas kitu trūkumas? Gal ryšys nusilpo? Gal apsėdo mintys, kad mylimasis greit išeis pas kitą? Harmoninguose santykiuose neturėtų būti baimės ir nepasitikėjimo, reikėtų paklausti savęs: ar tikrai esate laiminga, būdami su šiuo žmogumi? Ką būtų galima padaryti, kad būtumėte laimingesnė? Gal padėti porų konsultacija pas psichoterapeutą?

 

  • Žiūrėti vienas kitam į akis. Akys yra sielos veidrodis, jos atskleidžia jūsų vidinę būseną. Per orgazmą kiekvienas iš partnerių yra pats pažeidžiamiausias ir (kas svarbiausia) visiškai atviras vienas kitam. Ir jeigu jūsų akys, pasiekus aukščiausią palaimos viršūnę, susitinka su partnerio akimis – tai žvilgsnis tampa švelnus, aistringas ir labiau įsitikinantis negu prisipažinimas: „Aš tave myliu“.

 

  • Gebėti priimti. Jaudinantis seksas prasideda nuo to, kad visiškai priimate partnerį. Todėl reikėtų pamiršti visus kompleksus ir išsilaisvinti iš visų gniaužtų, kurie neleidžia laisvai mėgautis malonumu ir tekėti seksualinei energijai. Nesijaudinkite, kad neva darote kažką ne taip. Mokėjimas prisitaikyti prie partnerio skirtumų yra sėkmingų santykių ir gero sekso ženklas. Tiesiog pasikliaukite vienas kitu ir mėgaukitės malonumais.

 

  • Jūs patys sau esate geriausi patarėjai ir ekspertai. Netikėkite mitais, kad gero sekso ilgalaikiuose santykiuose vieną dieną nebelieka. Iš tikrųjų yra priešingai: kuo būsite artimesni vienas kitam, tuo geresnis bus ir jūsų lytinis gyvenimas. Gundykite, kalbėkite ir stebinkite mylimąjį savo gebėjimais ir išradingumu lovoje. Ypač šią visuotinę meilės ir aistros dieną!