Sekso patarimų yra tokia daugybė, kad sužinoti kažką naujo, ko negirdėjote šimtus kartus, atrodo nelabai realu. Tačiau didžioji paslaptis yra paprastuose dalykuose. Net patys elementariausi dalykai gali būti veiksmingi, jei jiems skiriama pakankamai laiko ir dėmesio.

 

7 iš tikrųjų naudingi sekso patarimai:

 

seksas

  • Neskubėti patirti orgazmo. Labai dažnai žmonės verčia save kuo greičiau patirti orgazmą, kuris iš tikrųjų teiktų kur kas didesnį malonumą, jeigu iki jo būtų einama pamažu. Kartais greitas seksas yra kaip tik tai, ko reikia, tačiau kitais atvejais reikėtų pabandyti sulėtinti tempą, suprasti, kad nebūtinai abu turite baigti vienu metu. Svarbiausia, kad mylėjimasis teiktų malonumą abiem ir padėtų jausti tarpusavio ryšį.
 
  • Atsiminti, kad lova skirta tik dviem dalykam: miegui ir seksui. Be to, miegamajame neturėtų būti jokių buitinės technikos prietaisų: kompiuterių, telefonų, televizorių. Kai mirksi ikona išmaniajame telefone, pranešanti apie naujus pranešimus, sunku susikaupti ir skirti pakankamai dėmesio mylimam žmogui. Užuot žiūrėjus naujausią filmą, galima užsidegti žvakių ir paskaityti kartu erotinį romaną. Tai padės pakurstyti aistrą ne blogiau nei pornografija.
 
  • Pamilti savo kūną. Bėgant metams, tiek vyrai, tiek moterys pradeda mažiau pasitikėti savo kūnu. Jiems nepatinka natūralūs kūno pokyčiai ir kyla noras apsirengti, o ne nusirengti. Seksualumas – tai proto būsena, nepriklausant nuo žmogaus amžiaus ir nešiojamų drabužių dydžio. Tai gali atvėsinti aistrą dar net neatsidūrus miegamajame. Pripažinkite savo seksualumą. Jūsų vidinė energija padarys poveikį jūsų partneriui. Raskite būdų save įaudrinti, nesvarbu, kas tai padėtų padaryti – seksualūs apatiniai ar šypsena veide, pajuskite užplūstantį atsipalaidavimo jausmą, kai degate žvakę.
 
  • Masturbuotis vienas priešais kitą. Niekas kitas geriau nepažįsta savo kūno nei pats žmogus. Ar jūsų partneris žino, kokie pojūčiai jums teikia didžiausią malonumą? Atskleiskite jam tą paslaptį. Patogiai įsitaisykite šalia partnerio ir leiskite jam stebėti, kaip patiriate orgazmą arba abudu darykite tai vienu metu. Stebėdami tai galite sužinote vertingų dalykų apie partnerio kūną. Kai vyras masturbuojasi, moteris gali patogiai įsitaisyti tarp jo kojų ir stebėti, ką jis daro. O moteris gali paimti partnerio ranką ir parodyti, kokie judesiai jai labiausiai patinka.
 
  • Išlaikyti akių kontaktą visas dvi minutes. Žiūrėjimas į mylimo žmogaus akis gali būti vienas iš labiausiai užvedančių dalykų. Tai padeda sukurti itin intymią atmosferą. Išlaikyti akių kontaktą iš pradžių gali būti nelengva, nes žmonės jaučiasi labai pažeidžiami. Tai lyg terapinė priemonė porai, padedanti iš naujo atrasti ryšį ir susijunti naujame lygmenyje.
 
  • Iš anksto planuoti seksą. Daug žmonių norėtų mylėtis dažniau, tačiau įtempta dienotvarkė nepalieka vietos spontaniškam seksui. Todėl šiuolaikiniams žmonėms rekomenduojama bent dieną prieš planuoti seksą. Verta pagalvoti apie tai, kaip norėtumėte, kad tai vyktų. Kaip tai turėtų skirsti nuo kasdieninio sekso? Partneriui nieko nėra seksualiau nei žinojimas, kad dėl jo malonumo kažkas stengėsi. Be to, sekso planavimas jau savaime yra erotines fantazijas sukelianti veikla.
 
  • Kalbėti apie savo fantazijas. Dauguma žmonių savo fantazijų nevertina. Tik reta pora apie savo erotines fantazijas, pomėgius ir pasirinkimus išdrįsta kalbėti. Neretai žmonės galvoja, kad arba partnerių jų fantazijos nedomina arba papasakoję jas sulauks pasmerkimo. Tačiau pasidalijus erotinėmis fantazijomis galima vėl iš naujo įžiebti aistros ugnį, net jei seksas iš gyvenimo jau buvo dingęs ilgam laikui.