Tikriausiai kiekvienas, lytiškai aktyvus žmogus, galėtų papasakoti keistą ir labai nejaukią situaciją, kurią teko patirti mylintis. Ypač daug tokių situacijų įvyksta, kai abu partneriai neturi patirties. Tada gali nutikti taip, kaip kartą nutiko vienam anonimiškam amerikiečiui.

 

seksas

Jauna porelė žiūrėjo filmą namuose, bet jis pasirodė ne toks įdomus, kaip mylimojo kūnas. Netrukus jie jau bučiavosi ir mergina nusprendė, kad dabar pats tinkamiausias metas išbandyti oralinį seksą. Iš pradžių jai visai neblogai tai sekėsi, bet paskui nosį pradėjo kutenti plaukai intymioje vietoje. Mergina porą kartų nusičiaudėjo ir nevalingai įkando į vyrišką pasididžiavimą. Negalėdamas tverti vaikinas pastūmė merginą ir ji susitrenkė galvą į žurnalinio staliuko kampą. Jauna pora patyrė tokias sunkias traumas, kad turėjo skambinti išvykusiems gimdytojams ir prašyti pagalbos.

 

Nepatogių, skausmingų ir kvailų situacijų sekso metu pasaulyje nutinka kiekvieną sekundę. Kartais dėl jų kalta patirties stoka, kartais silpni nervai ir įtampa, kartais tiesiog nepalankus laikas, o gal net Mėnulio užtemimas. Šį kartą plačiau apie dažniausias nepatogias situacijas, kurios nėra labai pavojingos sveikatai.

 

Visiems vyrams kartais atsiranda erekcijos sutrikimų be jokios rimtos priežasties. Kartais dėl to kalta įtampa, stresas, alkoholio vartojimas. Tokiu atveju svarbiausia netylėti ir pasakyti partnerei tikrąją priežastį, kad ji nepagalvotų, kad tapo nepatraukli arba daro kažką ne taip. Be to, vyrams reikėtų prisiminti, kad, jeigu jie nėra pasiruošę mylėtis, tai nereiškia, kad nepasiruošusi ir jų partnerė. Todėl jie turėtų stengtis suteikti malonumą kitais būdais.

 

24 % australų patiria orgazmą per anksti, parodė vieno tyrimo rezultatai. Jeigu būtų atlikti tyrimai, tikriausiai Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse, rezultatai būtų panašūs. Tačiau net 80 % moterų nepatiria orgazmo vien tik vaginalinio sekso metu, todėl jokia moteris nenusivils, jei malonumą vyras suteiks kitais būdais: su pirštais, liežuviu arba sekso žaislais. Jeigu vyrai būtų pakankamai dėmesingi moterims, jos net nepastebėtų, kad šie turi kokių nors problemų.

 

Romantišką nuotaiką ir aistringą atmosferą neretai išblaško netikėtas skambutis, kambaryje esantys naminiai gyvūnai, beldimas į sieną ar užklupę kiti žmonės. Po tokių įvykių noras mylėtis gali visai dingti. Dažniausiai į blaškančius veiksnius reikia kuo mažiau reaguoti,  pasistengti kuo greičiau pamiršti ir tęsti, kas pradėta. Jeigu įvykis iš tikrųjų svarbus, pažadėti, kad vėliau bus pratęsta, kas jau pradėta. Galbūt laukimas dar labiau įkaitins aistras ir viskas baigsis pergalingu seksu?

 

Kartais mylintis pašaukia gamta: atsirūgstama, pučia vidurius, prireikia į tualetą. Vieni moka į tai reaguoti su humoru, kiti taip dėlto išgyvena, kad kurį laiką apie seksą negali nė pagalvoti. Žmonės jaučiasi nejaukiai, kai tai nutinka ir kitomis aplinkybėmis yra linkę kalti suversti kitiems: nepažįstamam praeiviui, šuniui, draugui. Sekso metu nėra nieko, kam galėtume suversti tą kaltę, todėl jaučiamės ypač nesmagiai. Reikėtų mokytis atsipalaiduoti ir priimti savo kūną ir jo kvapus (garsus) kaip natūralų ir labai žmogišką dalyką.

 

Ne vienam vyrui sunku išmokti suteikti mylimai arba mielai moteriai didžiausią palaimą. Tačiau išeitis visada yra. Akylesni vyrai pastebi, kaip moteris juda, kvėpuoja, aimanuoja ir iš to pasidaro išvadas, kaip reikėtų elgtis. Be to, visada galima tiesiai šviesiai paklausti moters, ko ji norėtų ir kas jai patinka labiausiai. Daugelis dailiosios lyties atstovių mielai pasakys ir (arba) net parodys. Tokie pokalbiai paprastai dar labiau suartina poras ir padeda mėgautis dar galingesniais ir labiau svaiginančiais orgazmais.