Angelai yra neatsiejami nuo žmonijos kultūros. Nepriklausomai nuo išpažįstamos religijos ar tikėjimo sistemos, pasakojimai apie angelus yra dalis mūsų istorinio paveldo, dalis mūsų žmogiškosios istorijos. Tyrimai rodo, kad 85 % amerikiečių tiki angelų sargų egzistavimu. Labai dažnai, kai reikia pagalbos, kreipiamasi į arkangelus. Arkangelai – tai labai galingos dvasinės būtybės, apie kurias žmonija šneka jau daugybę amžių. Priešdėlis „ark“, išvertus iš graikų kalbos, reiškia vyriausiasis arba valdantysis. Religiniuose tekstuose arkangelai užima aukštesniąją dangiškosios hierarchijos vietą. Tikslus arkangelų skaičius nėra žinomas. Kas yra septyni pagrindiniai arkangelai taip pat diskutuotina ir atsakymas priklauso nuo to, kokią religiją išpažįsta tikintysis. Daugelyje šventraščių apie arkangelus kalbama kaip apie gebančius gydyti, gyvųjų vadovus ir pagalbininkus, padedančius pačiose sunkiausiose gyvenimo situacijose.

 

angelai

7 arkangelai ir kada jie gali padėti:

 

  • Arkangelas Mykolas. Šio arkangelo vardas reiškia „Jis, kuris yra kaip Dievas“. Jis dažnai laikomas pačiu galingiausiu iš visų angelų. Jis laikomas angelų karalystės lyderiu, tiesos, teisingumo ir gailestingumo angelu. Vaizduojamas kaip karys su kardu. Jis padeda atsikratyti baimių ir abejonių, ryžtis gyvenimo pokyčiams. Tikima, kad jis visada yra šalia tų, kurie gydo kitus.

 

  • Arkangelas Rafaelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievas gydo“ ir jis gali padėti, kai reikia fiziškai arba emociškai išgyti. Hebrajų kalba angelo vardo šaknis „Rophe“ reiškia gydyti. Arkangelas padeda ne tik sveikti, bet ir tiems, kurie užsiima gydymo praktika. Jis padeda atkurti harmoniją ir taiką. Tai keliautojų globėjas.

 

  • Arkangelas Gabrielius. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievas yra mano stiprybė“. Tai vienas iš dviejų arkangelų, minimas tiek Senajame, tiek Naujajame testamente. Jis vaizduojamas laikantis trimitą. Laikomas Dievo pasiuntiniu, bendravimo globėju.Jis padeda rašytojams, mokytojams, žurnalistams ir menininkams perduoti svarbią žinutę savo darbais, suteikia motyvacijos, stiprina pasitikėjimą savimi ir gerina įgūdžius. Taip pat gali padėti pastoti, išnešioti kūdikį, pagimdyti ir auginti vaikus.

 

  • Arkangelas Jofielis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievo grožis“. Tai menininkų globėjas, padedantis matyti gyvenimo grožį, išlikti pozityviems, kurti grožį. Tačiau jis ne tik padeda sukurti menininkams gražius meno kūrinius, bet ir suteikia ramybės, padeda išvengti negatyvumo ir chaoso, slopina ego, suteikia gyvenimui daugiau tvarkos ir organizuotumo. Į šį arkangelą galima kreiptis, kai norisi pamatyti dalykus iš kitos perspektyvos.

 

  • Arkangelas Arielis. Šio arkangelo vardas reiškia „Dievo liūtas“. Tai gyvūnų ir aplinkos globėjas. Jo vaidmuo saugoti žemę, jos išteklius, ekosistemas, laukinę gamtą ir palaikyti visas veiklas, susijusias su gamtosauga bei gydymu. Šis arkangelas padeda geriau pažinti gamtą ir atrasti su ja gilesnį ryšį. Globoja žygeivius ir tyrėjus. Į šį arkangelą galima kreiptis, kai reikia patenkinti savo maisto, vandens, pastogės ir kitus žmogiškuosius poreikius.

 

  • Arkangelas Azraelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Kuriam Dievas padeda“. Jis dažnai vadinamas mirties angelu. Jis sutinka sielas ir padeda joms pereiti į anapusinį pasaulį. Jis taip pat padeda tiems, kurie mylėjo išėjusį asmenį, padeda susitaikyti su mirtimi ir įveikti sielvartą. Arkangelas padeda bet kokiose situacijose, kai kažkas baigiasi, kai reikia pereiti į kitą lygį. Į jį taip pat galima kreiptis dėl santykių, karjeros, priklausomybės problemų, nes jis gali padėti lengviau pakeisti gyvenimą į geresnį.

 

  • Arkangelas Chamuelis. Šio arkangelo vardas reiškia „Tas, kuris mato Dievą“. Jo misija yra užtikrinti taiką pasauliui, apsaugoti pasaulį nuo baimės, žemų vibracijų, negatyvių energijų. Tikima, kada arkangelas yra visažinis ir mato, kaip vieni įvykiai tarpusavyje susiję su kitais. Jis padeda savyje atrasti stiprybės ir drąsos, kai, regis, visas pasaulis yra nusisukęs. Jis gali padėti atrasti gyvenimo tikslą, meilę, gerus santykius, naują darbą, išvengti nesusipratimų.