Poros, kurios ilgai yra kartu, dažniausiai pastebi, kad metams bėgant aistra mažėja ir pamažu nyksta lytinis potraukis. Kad visai nesusvetimėtumėte, turėtumėte savo intymiam gyvenimui skirti ne mažiau laiko ir energijos nei spręsdami buities klausimus. Pavyzdžiui, galima išbandyti vaidmenų žaidimus, kurie padės atsiminti, kas yra aistra ir geidulys. Tam, kad viskas vyktų tobulai, reiktų vadovautis keliomis taisyklėmis.

 

santykiai

6 taisyklės, kurios padės susigrąžinti aistrą į santykius:

 

  • Nesate tikri – nė nepradėkite. Psichologai primena, kad, jei nesate 100 % tikri, kad sugebėsite įgyvendinti savo planą ir baigti reikalą, tai geriau nė nepradėti. Įsivaizduokite, kaip nusivils jūsų partneris, jei po to, kai kelias dienas planavote kažką ypatingo, aptarėte procesą ir erzinote jį pikantiškomis detalėmis, o paskutinę akimirką nusprendėte viską atšaukti ar atidėti neapibrėžtam laikui. Atminkite, kad seksualiniame gyvenime nėra nieko labiau griaunančio, nei parodyti partneriui, kad jo nenorite.

 

  • Pirmiausiai buvo žodis. Seksologai sako, kad žaidimas prasideda dar prieš persikeliant veiksmui į lovą. Jei norite, kad partneris būtų pasiruošęs ir nekantrautų, laukdamas lytinių santykių, pradėkite flirtuoti iš pat ryto, pavyzdžiui, aistringai bučiuokitės prieš išeidami į darbą, tada atsiųskite jaudinantį balso pranešimą, nedviprasmiškus SMS ir keletą pikantiškų nuotraukų.

 

  • Nebijokite baimių ir abejonių. Atminkite, kad vaidmenų žaidimuose nėra nieko gėdingo, o lovoje jums leidžiama daryti viską, kas patinka jums abiems. Taigi, nustokite galvoti, kaip reaguotų jūsų draugai ir pažįstami. Tai, kas nutinka tarp jūsų, turėtų būti svarbu tik jums abiems, o ne aplinkiniams. Tačiau apie tai, kam kategoriškai nepritariate, turėtumėte pasakyti iš anksto.

 

  • Visas jūsų gyvenimas yra žaidimas. Nepamirškite, kad flirtas yra svarbi poros santykių dalis. Nepamirškite flirtuoti su partneriu, aptarkite su juo erotines fantazijas, kurias norėtumėte paversti realybe. Išklausykite, ką jūsų mylimasis norėtų išbandyti – gali būti, kad jūsų norai sutaps. Prasidėjus žaidimams nesijuokite iš partnerio fantazijų ir pasistenkite apsimesti, kad jus įdomu, nors galbūt kelia žiovulį. Abu partneriai turi įsitraukti į procesą, nes kitaip tiesiog nėra prasmės pradėti.

 

  • Viską aptarti. Iš anksto aptarkite, koks bus jūsų „Stop“ žodis ir priimkite, kas jums bus priimtina intymiuose žaidimuose, o kas ne. Nepasikliaukite tuo, kas viskas bus paaiškės savaime, nes daugybė eksperimentų, ypač naudojant specialius BDSM įtaisus ir žaislus, reikalauja visiško pasitikėjimo, kad jūsų partneris paskutinę akimirką neišsigąs arba nepakeis savo nuomonės.

 

  • Pasitikėjimas, intuicija ir fantazija. Net jei iš pradžių aptarėte kiekvieną smulkmeną ir sugalvojote gana gerą scenarijų, proceso metu kažkas gali suklysti, o tada svarbiausia – nepradėti panikuoti anksčiau laiko. Neskubėkite sustabdyti veiksmo, bet pasikliaukite savo intuicija. Pradėkite improvizuoti ir nepamirškite pagirti ir nudžiuginti savo partnerio. Atminkite, kad frazės „nežinau, ką daryti toliau“, „galvok sau, kaip geriausia“, „gerai žaidi kartu su manimi“, „aš pavargau būti lyderiu“ nėra tabu! Nustokite gąsdinti save dėl nebūtų dalykų ir tada viskas tikrai susitvarkys.