Ką sekso metu galima daryti, o ko nereikėtų? Lytiniuose santykiuose yra keletas tabu, kuriuos ignoruojant, galima padaryti labai rimtą žalą santykiams. Viena netinkama frazė iš merginos lūpų ar tam tikras veiksmas lovoje gali įvaryti kompleksų vyrui. Norint išvengti šių klaidų, reikia prisiminti keletą dalykų, kurių geriau nedaryti, esant lovoje su vyru!

 

tabu

6 dalykai sekse, kurie niekada nepatinka vyrams:

 
  • Pamiršti praeitį. Tikriausiai negali nutikti nieko blogiau negu prisiminti buvusį partnerį sekso metu. Ypač nereikėtų lyginti dabartinio su buvusiu partneriu. Net jeigu palankiau atsiliepsite apie dabartinį. Norite būti jo vienintele? Patikėkite, jis nori to paties!
 
  • Nesigėdyti savo kūno. Jeigu vyras myli kokią nors moterį, tai myli ją visą, o sekso metu tikrai negalvoja apie kokius nors jos kūno trūkumus. Vyrai norėtų paprašyti leisti mylėti savo moteris, neužgesinti šviesos ir atsipalaiduoti. Tokį pasitikėjimą mylintis vyras visada priims su dėkingumu.
 
  • Bendrauti su vyru. Jūsų partneris gali pradėti rimtai abejoti savimi, jeigu po kulminacijos, gulėsite tvirtai suspaudus lūpas ir neišleisite nė garselio. Nesidrovėkite savo aistros – nėra tokio vyro, kuriam tai nerūpėtų. Išreikšti savo emocijas šūksniais, juoku, šnabždesiu. Galite net nusikeikti: tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje tai gali nuskambėti labai seksualiai ir gundančiai.
 
  • Neskubėti. Stengtis kuo greičiau patirti orgazmą – tai ne tai, ko vyrai nori. Čia ne „Formulė 1“ lenktynės. Orgazmas svarbu, bet ne mažiau svarbu ir pats procesas. Reikėtų mylėtis lėtai, jausmingai ir švelniai.
 
  • Negalvoti tik apie save. Vienas svarbiausių momentų po sekso yra pagarba vienas kitam. Nereikėtų demonstratyviai parodyti, kad praradote susidomėjimą seksą po to, kai pasiekėte orgazmą, nors jūsų partneris dar nepatyrė tokio malonumo. Moteris neturėtų pamiršti vyro šią ypatingą akimirką.
 
  • Nenaudoti sekso žaislų lovoje ne partnerio žinios. Priešingu atveju vyrui gali išsivystyti nepilnavertiškumo kompleksas. Jis gali pradėti manyti, kad be šių žaisliukų, moteris negali patirti pasitenkinimo jausmo mylėdamasis. Apie tokius dalykus reikia pašnekėti iš anksto ir įsitikinti, kad vyras sutinka su tokiais eksperimentais lovoje.