Pasvarstykime, kokie yra egoizmo sekse požymiai ir kaip būtų galima ištaisyti šią keblią situaciją.

 

santykiai

Dažnai merginos yra nepatenkintos savo intymiu gyvenimu. Tuomet jos pradeda ieškoti priežasčių savyje, tai labai gerai, tačiau svarbu nepamiršti išanalizuoti ir partnerio elgesį. Galbūt jis turi vadinamąjį egoisto sindromą lovoje? Kas tai yra ir kaip tai išspręsti geriausiai patars seksologai.

 

Jeigu partneris galvos tik apie save, tai mergina orgazmo nepatirs. Norint suprasti, kad lovoje jis yra savanaudis, reikia atkreipti dėmesį į kasdienius įpročius. Jie tikrai jį išduos. Iš pirmo žvilgsnio tai įprasti dalykai, bet apskritai – tiesioginė aliuzija į šią nemalonią jo charakterio savybę. Pavyzdžiui, jis gali užsakyti savo mėgstamą patiekalą restorane dviem, net nepaklausęs, o ko gi jūs norite. Arba pasirinkti tas vietas, kurias jis pats nori aplankyti, o ne klausia patarimų savo išrinktosios. Arba jeigu komplimentus sakote tik jūs jam, o ne jis jums.

 

Jeigu nepastebėjote šių akimirkų kasdieniniame gyvenime, vėliau turėsite už tai susimokėti savo seksualiniame gyvenime. Jei jau palaikote intymius santykius su tokiu žmogumi ir to iki galo nesuvokiate, tai padės padaryti šios penkios taisyklės.

 

Pirma ir svarbiausia taisyklė: neužmerkite akių prieš problemą, tikėdamosi, kad viskas išsispręs ir pagerės savaime. Jūsų reguliarių orgazmų nebuvimas pirmiausiai yra vyro, o vėliau ir jūsų problema. Jei nutiko taip, kad atsidūrėte lovoje su egoistu, prisiminkite, kad su žmogumi reikia kalbėti jo kalba. Ramiai jam paaiškinkite, kad tikras džentelmenas malonumą patirs tik po to, kai jį pasieks jo moteris. Nesidrovėkite ir aktyviai dalyvaukite procese, vadovaudamos savo partnerio veiksmams. Papasakokite jam apie tai, kas jums asmeniškai daro seksą gerą. Kalbėkite tiesiai ir konkrečiai pasakykite, ko jums reikia lovoje. Ir galų gale niekada nevaidinkite orgazmo, kitaip niekada jo ir nepajusite.

 

5 ženklai, išduodantys, kad jis egoistas lovoje:

 
  • Galvoja tik apie save. Jis kalba tik apie savo pageidavimus, neklausia apie jūsų. Arba klausia, bet neklauso.
  • Sekso pozas parenka pats. Jis nesidomi jūsų norais ir pastabomis, nesileidžia į kompromisus, nenori eksperimentuoti.
  • Nelaukia moters orgazmo, o užbaigia vienas ir pirmas. Paprastai egoistai užsiima tik labai greitu seksu. Ir toks vyras taip pat nesistengia patenkinti savo moters, o po visko atsigula ant nugaros ar šono ir kietai užmiega.
  • Nerūpi, ar partnerė iš tikrųjų susijaudins. Moterims dažniausiai reikia ilgesnės preliudijos. Jei partneris mano, kad užtenka patepti lubrikantu, o po to jau galima tiesiai pereiti prie veiksmų, vadinasi, kad jis yra egoistas.
  • Prašo oralinio, bet pats jo daryti nenori. Jei jaučiate tik vienpusį procesą, geriau ieškokite kito partnerio, su kuriuo galėtumėte patirti tikrą malonumą.