Ar kalbant apie sekso prekes prieš akis iškyla gana gundantys vaizdiniai? O gal neretą tokia tema verčia nurausti? Tačiau šio tipo prekės gali būti ir labai stilingos, solidžios, elegantiškos, subtiliai gundančios bei dar ir patogios! Kalbame apie seksualius apatinius, peniuarus, bodžius ir kitą erotišką apatinį trikotažą, tobulai tinkantį moterims ir patinkantį vyrams.

 

dailūs apatiniai

 

Subtilios ir stilingos sekso prekės

 

Šilkas, šifonas, atlasas, nėriniai… Taip, tai yra tai, su kuo asocijuojasi elegantiškos, gundančios ir fantazijas žadinančios sekso prekės.

 

Seksualūs apatiniai

 

Nėriniuotos kelnaitės, žvilgsnį kaustanti liemenėlė yra galingas moters ginklas! Seksualių apatinių komplektas teiks damai pasitikėjimo savimi, nejučia skatins pasitempti. Tokius apatinius pelnytai galime laikyti psichologiniu įrankiu, kuris vien savo buvimu teikia dailiosios lyties atstovei pasitikėjimo, elegancijos ir papildomo žavesio. Žinodama, jog po drabužiais vilki iš koto verčiančius seksualius apatinius, moteris pasitemps, žengs ryžtingai ir grakščiai, gundys žvilgsniu – ir jai tai puikiai pavyks!

 

Ne paslaptis, kad nėriniuoti, tinkliniai, atviri ar net itin erotiški apatiniai atrodys labai gundančiai. Spalviniu požiūriu asortimentas rinkoje neįtikėtinas. Drąsios moterys nevengia raudonų apatinių komplektų, kuklesnėms tobulai tinka balti, solidumo ištroškusios prioritetą teikia juodai spalvai, romantikės – rožinei.

 

Nebijančioms drąsaus, fatališko, ypač kaitinančio vaizduotę įvaizdžio verta pasirinkti apatinių komplektą ir prie jo derančias prisegamas kojines. O jei jaučiate diskomfortą dėl savo kūno formų, apimčių, pilvuko ar pan., nenusiminkite – visos moterys gali būti neįtikėtinai seksualios, tereikia pasirinkti tinkamiausias erotines prekes. Tad norinčioms užmaskuoti tam tikrus figūros netobulumus tikslinga įsigyti seksualų bodį, užtikrinsiantį puošnumą, prabangą ir erotišką įvaizdį.

 

liemenėlės

 

Naktinukai ir peniuarai

 

Bent vienerius stilingus, erotiškus naktinukus savo spintoje turėtų saugoti kiekviena moteris. Tai drabužėlis, leidžiantis jaustis gundančia, trokštama, o drauge lepintis neapsakomu komfortu ir švelnumu miego metu. Naktinukų bei peniuarų asortimentas maloniai stebina, tačiau nesunku pastebėti, kad didžioji dauguma jų skleidžia tikrą seksualumo ir prabangos šydą. Tad nenuostabu, jog šios sekso prekės dažnai tampa puikia dovana mylimai moteriai vestuvių metinių, Meilės dienos, pažinties sukaktuvių ar kita proga. Vyrams, ieškantiems įsimintinos dovanos moteriai, ilgai nereikės sukti galvos – seksualus peniuaras ar gundantys naktinukai bus tobulas pasirinkimas.

 

Tiesa, nederėtų pamiršti ir chalatų. Šiuo atveju kalbame ne apie tuos, į kuriuos norime įsisupti žvarbiais žiemos vakarais, tačiau apie seksualius, plonyčius ir elegantiškus. Šilkiniai, raudoni chalatėliai yra tikrų tikriausias topas. Toks chalatas ir prie jo derantys apatiniai ar naktinukai bus tobulas tandemas, akimirksniu įkaitinsiantis atmosferą kambaryje! Ar žinote, kodėl chalatas yra viena geriausių gundymo priemonių? Nes jis atrodo erotiškai ir paslaptingai, jis leidžia atsiskleisti vyro vaizduotei svarstant, kas slepiasi po juo…

 

Korsetai

 

Ar žinote, kuo ypatingas šis drabužėlis? Vizualiai jis kuria gundantį ir ypatingą įvaizdį. Negana to, korsetas idealiausiai geba paslėpti atsikišusį pilvuką, išryškinti liemens linkius bei krūtinei suteikti putlumo, ją pakelti. Korsetas ir prisegamos kojinės bus yra tas duetas, kuriam neatsispirs joks vyras, o moteris neabejotinai jausis geidžiama ir graži.

 

Erotinės prekės internetu

 

Domina sekso reikmenų parduotuvė ir jos asortimentas moterims, tačiau drovitės erotines prekes apžiūrinėti, rinktis ir pirkti? Nenuostabu, nemaža dalis moterų jaučiasi nejaukiai tokiose parduotuvėse, tad dažnai joms nepavyksta įsigyti to, ko trokšta. O juk taip norisi atskleisti savo erotiškąją pusę! Todėl galimybė sekso prekes moterims ir vyrams pirkti internetu yra nepamainoma. Pirkti internetu labai paprasta ir patogu – čia pateikiami prekių aprašymai ir kaina, realios nuotraukos, gaminių sudėtis ir kita informacija.