Klaidos, kurias daro moterys ir merginos lovoje, gali net paveikti santykius, bet ir jų pačių savivertės jausmą. Be abejo, nėra būtina vyrą miegamajame nustebinti kone akrobatiniais sugebėjimais arba kitomis gudrybėmis, matytomis filmuose suaugusiems. Tačiau yra tokių labai žmogiškų klaidų, kurios gali viską sugadinti. Iš šios klaidos labai dažnai pasitaiko tarp dailiosios lyties atstovių.

 

seksas

5 dažniausios moterų klaidos mylintis:

 
  • Nėra iniciatyvos. Anksčiau tikėta, kad mergina niekada neturi rodyti iniciatyvos mylėdamasi ir, priešingai, turėtų būti labai pasyvi. Manyta, kad geisti sekso yra labai nemoteriška. Tačiau yra nemažai vyrų, kuriems patinka visiškai priešingos moterys. Normalūs vyrai taip pat nori būti geidžiami ir labai dažnai kenčia dėlto, kad turi būti vieninteliai, kurie kursto aistras.
 
  • Nekalbėjimas apie tai, ko nori. Merginos mėgsta skųstis, kad vyrai nedaro to, kas joms patinka. Tačiau dažniausiai jos apie tai nekalba. Arba jos apie tai buvo užsiminusios vieną kartą tyliai ir kažkada labai seniai. Apie savo troškimus reikėtų kalbėti aiškiai, garsiai ir daugiau nei vieną kartą. Vyrai tiesiog tokie yra, kad nesupranta užuominų.
 
  • Nuolatinis susirūpinimas dėl savo išvaizdos. Kodėl vyrams viskas gerai, kai kalba pakrypsta link sekso? Jie nesijaudina dėl savo išvaizdos, bet mėgaujasi tuo, kas vyksta. O, jei moteris nuolat galvoja, kaip čia įtraukti pilvuką arba, kiek celiulito yra ant šlaunų, apie kokį lytinį susijaudinimą ir organizmą, galima kalbėti?
 
  • Nerimas dėl rezultatų. Moterys taip pat dažnai nerimauja dėlto, kaip atrodo ir ką daro. Argi vyrai išgyvena dėlto, kad nėra tobulai įvaldę oralinio sekso atlikimo technikos? Tad ir moterims reikėtų nustoti per daug iš savęs reikalauti visose srityse, įskaitant ir seksą. Todėl sustokite ir pasimėgaukite, kas vyksta šiuo metu ir pamatysite, kad viskas bus gerai.
 
  • Per didelis drovumas. Vyrai dažnai skundžiasi, kad moterys juos per mažai liečia, todėl jie patys turi viską padaryti. Labai dažnai vaikinams reikia to prašyti ir net maldauti savo merginų. Ko gi jos bijo? Jos juk jau yra tokios pat nuogos lovoje kaip ir jie ir jų kūnai netrukus susipins ir taps vienu. Tad, kodėl negalima kiek daugiau palytėti?