Laiko iki Didžiųjų metų švenčių vis mažiau, tačiau vis dar galima šį tą padaryti, kad su naujametine apranga atrodytumėte nepriekaištingai ir vaizdas veidrodyje nekeltų kitokių emocijų nei džiaugsmas ir laimė. Šiuo metu padėti keli patarimai, bet svarbiausia būti nuosekliems ir vengti paslysti ne tik ant ledo, bet ir laikantis greito sulieknėjimo plano. Taigi, sužinokite, ką reikia daryti, kad Naujuosius metus pasitiktumėte šiek tiek lieknesne talija, dailesniais ir stangresniais sėdmenimis!

 

dietos

4 patarimai, kaip sumažinti sėdmenis iki Naujųjų metų:

 
  • Sportas, sportas ir dar kartą sportas. Norėdami padailinti užpakaliuką ir atsikratyti nepageidaujamų riebaliukų šiuose srityje, neapsieisite be sporto bei dietos. Kitaip – nei iš vietos. Patys efektyviausi pratimai: pratimai pilvo presui stiprinti, važiavimas dviračiu, įvairūs pratimai su svareliais.
 
  • Nepersivalgyti. Norint atsikratyti riebaliukų šonuose ir nuo sėdmenų, reikėtų daug nevalgyti, ypač prieš naktį. Paskutinį kartą valgyti 2 – 4 prieš miegą. Jeigu labai kamuoja alkis, galima vėliau išgerti nebent stiklinę lieso kefyro.
 
  • Tinkamas maistas. Be fizinės veiklos svarbu stebėti, ką dedame į burną. Žinoma, reikėtų vengti riebių, rūkytų gaminių, saldumynų ir alkoholio. Taip pat rekomenduoja į dietą įtraukti maisto produktus, kurie padeda pagreitinti metabolizmą ir skatina greitesnį riebalų deginimą:
 

a)      linų sėmenų aliejus – riebiųjų rūgščių šaltinis. Išgerti vieną šaukštelį ryte, ant tuščio skrandžio;

 

b)      raudona žuvis – rekomenduojama suvalgyti 200 g raudonos žuvies kasdien;

 

c)      citrusiniai vaisiai – šie egzotiniai vaisiai ne tik stiprina imunitetą, bet taip pat padeda skaidyti riebalus;

 

d)     kava – tonizuojantis gėrimas, kuris kelia spaudimą, pagreitina kraujotaką ir pagerina medžiagų apykaitą.

 
  • Kūno įvyniojimai. Teigiama, kad atsikratyti riebalų pilvo šonuose, klubų ir sėdmenų srityje, gana veiksmingai padeda kūno įvyniojimai. Tačiau nebūtina lankytis grožio salonuose. Galima pataupyti pinigus ir procedūrą pasidaryti patiems namuose. Tam reikės 3 šaukštų maltų pipirų, 5 šaukštų alyvuogių aliejaus ir 2 šaukšto cinamono. Prieš įvyniojimą rekomenduojama kūno odą nušveisti natūraliu šveitikliu, pavyzdžiui, kavos tirščiais, po to užtepti prieskonių mišinį ir gerai apvynioti kūną maistine plėvele. Procedūra trunka 40 minučių. Po to viską gerai nuplauti. Jeigu procedūros metu jaučiamas deginimo pojūtis, nebijokite, nes taip ir turi būti. Tokius kūno įvyniojimus galima daryti kad ir kasdien. Vis dėlto labai jautrios ir sausos odos savininkėms tokių kūno įvyniojimų geriau vengti arba pipirų ir cinamono dėti minimaliai, tik dėl kalėdinio aromato. Rekomenduojame pirmą kartą pabandyti kūno įvyniojimo procedūrą su mažesniu kiekiu prieskonių ir, jei oda, reaguos gerai, galima palaipsniui padidinti pipirų ir cinamono kiekį, bet neviršyti nurodyto recepte.