Spalio 16-22 d. ore sklandys energija, leidžianti išskleisti sparnus. Pasitelkite vaizduotę ir išlaisvinkite net drąsiausias bei slapčiausias svajones – jos bus linkusios pildytis. Visata bus ypač dosni trims Zodiako ženklams. Kas tie laimingieji?

 

Vėžys

 

Šią savaitę bus apdovanoti tie, kurie sugebės išlikti kantrūs. Svarbu rūpintis savo emocine sveikata, paleisti bet kokią pagiežą, norą kerštauti. Visata pati sudėlios visus taškus ant i, leiskite jai tai. Būsite skatinami mąstyti pasaulietiškai, plėsti savo ribas – būtent už jų slypės nuostabiausi atradimai ir likimo dovanos. Nevaržykite savęs ir tuomet jūsų nevaržys kiti.

 

OžiaragisWoman,Consulting,The,Stars,-,Zodiac,Signs,In,The,Sky

 

Šią savaitę daugiausiai dėmesio patartina skirti savo finansams. Labai palankus metas pagerinti finansinę padėtį, užsitikrinti didesnį uždarbį ar bent vienkartinę premiją. Nepraleiskite progų greitai ir lengvai užsidirbti. Taip pat geras laikas investuoti, tik svarbu prieš tai viską nuodugniai apskaičiuoti. Pildysis svajonės, susijusios su materialiu gerbūviu. Tik neįsivelkite į nešvarius reikalus, nes viskas grįš  bumerangu!

 

Skorpionas

 

Negailėkite jėgų siekdami savo svajonių. Įdėtos pastangos atsipirks dar šią savaitę. Visata jūsų pusėje, svarbiausia neabejoti savimi ir savo pasirinkimais, neleisti būti paveiktiems negatyvios aplinkinių energijos. Palankus metas išbandyti manifestacijų magiją, jeigu dar nesate su jomis susipažinę iki šiol. Nustebsite, kokia stipri minčių galia! Apskritai šią savaitę būsite linkę kapstytis giliau ir toji gelmė jums pažers netikėtų dovanų.

   

Autorius Jūratė Survilė