Po įvairiausių iššūkių nešykštėjusio laikotarpio stoja jaunatis, o su ja ir kur kas ramesnis laikotarpis. Ši savaitė bus palytėta draugiškos bendradarbiavimo nuotaikos. Daug dėmesio bus skiriama šeimai, artimiausiems žmonėms. Laikotarpis ypač palankus trims Zodiako ženklams. Kuriems šįkart nusišypsos Fortūna?

 

Jautis Horoscope,Astrology,Zodiac,Horoscope,Zodiac,Fortune,Sign,Myth,Stars,Symbol

 

Nors Jaučiai šią savaitę atsidūrė laimingųjų sąraše, patys gali jaustis visai ne taip. Dauguma jausis paskendę nuobodžioje rutinoje, bus pavargę nuo kasdienybės, net savo pačių minčių. Visgi likimas jums už nugaros ruošia šį tą nuostabaus, nors kol kas to nė neįtariate. Tikėtina, kad sulauksite nuostabių karjeros galimybių, o su jomis atkeliaus ir stabilesnė finansinė padėtis. Šią savaitę labai svarbu elgtis drąsiai, nedvejoti ir vyti šalin bet kokį drovumą.

 

Dvyniai

 

Savaitė bus neįprasta, tačiau gerąja prasme. Dauguma Dvynių gali sulaukti sėkmės profesinėje srityje. Jeigu jau ilgai ramybės neduoda kažkoks konfliktas, pagaliau rasite būdą, kaip jį išspręsti. Svarbiausia, nesileiskite blaškomi. Taip pat rekomenduojama daugiau laiko skirti santykiams (tiek romantiškiems, tiek platoniškiems su draugais, kolegomis, giminaičiais), nes šios savaitės indėlis atneš labai džiugių rezultatų artimiausioje ateityje.

 

Ožiaragis

 

Savaitės pradžioje gali tekti priimti svarbų sprendimą. Teks rinktis tarp to, kur linksta jūsų širdis, ko patys trokštate, ir to, ko iš jūsų tikisi aplinkiniai, kaip elgtis reikalauja socialinės normos. Būkite labai atsargūs priimdami galutinį sprendimą. Jeigu klausysite intuicijos, ji nuves teisingu keliu ir atvers nuostabių galimybių duris. Šią savaitę galės pildysis jūsų slapčiausios svajonės, bet tik tuomet, jeigu būsite drąsūs ir tikėsite savimi.

 

Autorius Jūratė Survilė