Užgavėnės, Valentino diena, Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – laukia įvykių kupina savaitė. Greičiausiai ji bus spalvinga ir džiaugsminga daugeliui mūsų, bet trys Zodiako ženklai vasario 12-18 d. gyvens it po Fortūnos sparneliu. Kas gi tie laimingieji?

 

LiūtasZodiac,Signs,Inside,Of,Horoscope,Circle.,Astrology,In,The,Sky

 

Liūtus valdo Saulė, simbolizuojanti gyvybingumą, energiją ir sėkmę. Dėl natūralios lyderystės bei pasitikėjimo savimi jie dažnai ryškiai sužiba pačiose įvairiausiose situacijose. Šią savaitę jie atsidurs dėmesio centre tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Tai bus malonus dėmesys, Liūtai maudysis šlovės spinduliuose ir tuo mėgausis. Sunkus darbas pagaliau atneš ilgai lauktų rezultatų. Didelė tikimybė, kad pavyks pradėti naujus projektus, kurie patiems teiks didelį džiaugsmą ir kels didelę aistrą.

 

Svarstyklės

 

Kaip įprastai Svarstyklės bus labai diplomatiškos, ieškančios harmonijos, kuriančios grožį. Dėl tokių savybių vasario 12-18 d. jos bus apsuptos malonių žmonių. Laukia daug bendravimo, naujų profesinių ryšių, o kartu ir puikių augimo galimybių. Gali kilti šiokių tokių nesusipratimų, konfliktų, tačiau juos išspręsite pasitelkę savo gebėjimą matyti abi situacijos puses ir rasti bendrą kalbą. Gali būti, kad susidomėsite savanoriška veikla, taip pat trauks meniniai užsiėmimai. Tai gali nuvesti labai netikėtais ir jums daug žadančiai keliais.

 

Šaulys

 

Nuotykių dvasia, optimizmas ir žinių troškimas – taip, tai yra Šauliai. Ši savaitė leis jiems patenkinti savo aistras ir suteiks galimybę leistis į įdomias keliones tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Jeigu siekiate užsibrėžtų tikslų, nedvejokite, tikėkite savimi ir eikite pirmyn, kas bevyktų. Sėkmė jūsų pusėje. Jausite didelį plėtros, laisvės troškimą. Jūsų entuziazmas visa tai suteiks, jeigu klausysite savęs, o ne aplinkinių. Atvirumas ir nuoširdumas gali padėti užmegzti prasmingus santykius su panašiai kaip jūs mąstančiais žmonėmis.

 

 Autorius Jūratė Survilė