Spalio 2-8 d. vyraus labai subalansuota energija. Naudą pajus visi, bet tris Zodiako ženklus ši harmonija palytės ypatingai. Laukia labai palanki savaitė!

 

DvyniaiMystic,Golden,Zodiac,Horoscope,Symbol,With,Twelve,Planets,In,Cosmic

 

Šią savaitę jusite stiprią intelektualinę energiją. Tai padės rasti sprendimus į seniai ramybės neduodančius klausimus, priimti geriausius pasirinkimus, įveikti sudėtingiausias užduotis. Taip pat ši savaitė bus ypač palanki gydytis emocines žaizdas, pajusite, kad jau galite paleisti tai, kas ilgai skaudino, ir judėti pirmyn. Visatos būsite kviečiami būti tikraisiais savimi, metas nusimesti bet kokias kaukes – pirmiausiai prieš pačius save. Procesas gal ir nebus lengvas, bet jo nauda neabejotina.

 

Liūtas

 

Jūsų vidinis genijus nori sužibėti ir šią savaitę tam bus palankios visos aplinkybės. Sulauksite daug palaikymo iš aplinkos, tiesa, ne visi bus palankiai nusiteikę jūsų atžvilgiu, bet tai bus puiki proga atsifiltruoti, kurie žmonės turėtų likti šalia, o su kuriais verčiau nutraukti bet kokius ryšius. Svarbiausia viską daryti iš širdies, tuomet padės ir pati Visata. Jausitės kupini jėgų, pakylėti, visame kame lydės aiškumas.

 

Mergelė

 

Metas atsipalaiduoti. Daug laiko skirsite draugams, nereikšmingiems pokalbiams, pramogoms. Tai metas atsikvėpti ir pasikrauti energijos ateičiai. Jeigu užklups koks nemalonus netikėtumas, sugebėsite išlikti ramūs ir viską harmoningai įveikti. Pirmoje savaitės pusėje pasitaikys daug puikių galimybių – nedelskite jomis pasinaudoti, kai kurios gali pasitaikyti vos kartą per gyvenimą!

 

Autorius Jūratė Survilė