Spalio 30 d.-lapkričio 5 d. savaitė daugumai bus puiki. Ypač tiems, kurie linkę daug bendrauti, kurių veikla yra susijusi su komunikacija. Šiuo laikotarpiu bus justi didelė energija, todėl reikės veikti, o ne mąstyti. Didžiausios galimybės atsivers tiems, kurie užuot svajoję imsis įgyvendinti savo sumanymus. Šiuo atžvilgiu savaitė ypač palanki trims Zodiako ženklams. Kas jie?

 

AvinasSpace,Background,For,Astrology,,A,Woman,Touches,The,Planet.,Futuristic

 

Savaitės pradžia gali atrodyti neproduktyvi, keista, bet tai tik į gera. Nusipelnėte šios trumpos pertraukos. Leiskite sau atsipalaiduoti, pasimėgauti palaiminga energija. Būtent tokia pauzė darbų sūkuryje padės atrasti naujas galimybes. Antroje savaitės pusėje gali tekti susidurti su kai kuriomis Visatos pamokomis, kurių iki šiol vengėte. Svarbu nuo jų nebėgti, priimti kaip dovaną, nes įveikę kliūtis dabartyje, atversite duris sėkmei artimoje ateityje.

 

Mergelė

 

Visata šią savaitę jūsų atžvilgiu nusiteikusi palankiai. Ypač seksis karjeros reikalai, bet asmeniniai taip pat neliks nuošalyje. Daugiausiai pasieks tie, kurie tikės savimi ir imsis ryžtingų veiksmų. Pats metas kelti savo vertę ir parodyti kitiems, ką gebate iš tiesų. Nors ir nejauku, metas palikti savo komforto zoną. Nė neįsivaizduojate, kiek naujų galimybių laukia už jos ribų. Šis patarimas itin aktualus romantiškuose santykiuose.

 

Ožiaragis

 

Šią savaitę jūsų gebėjimai pasieks aukščiausią lygį. Nepasinaudoti ypatingu laikotarpiu būtų tiesiog neatleistina! Savaitė bus palanki reikšmingam gyvenimo posūkiui, išdrįsę juo keliauti galite įgyvendinti slapčiausius savo troškimus. Svarbu dėmesys detalėms, dabar nieko nėra nesvarbaus. Galite suvokti kažką labai svarbaus, kas iš esmės pakeis jūsų santykį su gyvenimu ir supančiu pasauliu.

   

Autorius Jūratė Survilė