Ką pasėjote, tą ir pjausite – apie tai bus vasario 5-11 d. savaitė. Karma primins apie save visiems, bet itin stipriai jos dėsnius pajus trys Zodiako ženklai. Gerai ar blogai tai bus, priklauso nuo jūsų praeities.

 

JautisZodiac,Signs,In,Big,Horoscope,Circle,In,Bright,Background

 

Jaučiai visuomet stengiasi elgtis sąžiningai, išlikti teisingi ir draugiški. Tačiau kaip ir visi turi tamsių paslapčių bei gėdingų poelgių, apie kuriuos nedrąsu pripažinti net sau patiems. Šią savaitę karma primins būtent tokius praeities įvykius. Tai nebus kažkokios didelės bausmės, tačiau įvykiai klostysis taip, kad gėdingiausius savo poelgius išvysite tarsi veidrodyje ir būsite priversti mokytis iš padarytų klaidų. Malonu nebus, bet netrukus suprasite, kad to reikėjo.

 

Ožiaragis

 

Savo bagaže turite visko – tiek labai didelių klaidų, tikrai smerktinų poelgių, tiek ir tokių, kuriais galite pagrįstai didžiuotis. Karma atmena viską, tad ši savaitė bus labai įvairi ir įdomi. Sudėtingus iššūkius lydės iš laimės skraidyti verčiančios situacijos. Stebėsitės, kad per vieną savaitę gali nutikti tiek daug skirtingų jausmų keliančių įvykių. Kartais gyvenimas primins meksikietišką melodramą.

 

Žuvys

 

Nedorai pasielgusios Žuvys dažnai baiminasi, kad už tai teks atkentėti dvigubai. Iš tiesų net tada, kai tie poelgiai nėra jau tokie nedovanoti. Reikėtų mokėti sau būti atlaidesniems. Klystame visi, tai žmogiška. Iš tiesų kaip bebijotumėte karmos, ši savaitė jums bus be galo dosni. Žuvys sulauks malonaus atpildo už anksčiau parodytą nesavanaudiškumą. Kartais likimas apdovanoja už tai, už ką nė nesitikėjome jokio atlygio.

 

Autorius Jūratė Survilė