Gegužės 13-19 d. dauguma pasijus svarbūs, gražūs, reikšmingi ir mylimi. Šis šviesus ir meilės kupinas laikotarpis ypač stipriai palytės tris Zodiako ženklus. Jų savaitė bus kupina šiltų jausmų bei romantikos.

 

JautisConcept,Photo,Of,Couple,With,Perfect,Match,And,Love,Compatibility

 

Jaučiai galėtų pamokyti kitus, ką reiškia tikra savigarba. Jiems nesvarbu, ką galvoja aplinkiniai, ypač, jeigu ta nuomonė neigiama. Kai mylime save, mus myli ir kiti. Šią tiesą labai aiškiai pajus Jaučiai. Gegužės 13-19 d. jie sulauks labai daug šilto dėmesio, su santykiais susijusių pasiūlymų, naujų galimybių. Jeigu šiuo metu bus užmegzta nauja romantiška draugystė, ji bus labai daug žadanti. Ne mažiau džiugins esami santykiai, jie tarsi atgims, nusikratys visas senas dulkes. Visgi svarbiausias savaitės akcentas – nuoširdi meilė sau.

 

Dvyniai

 

Dvyniai pamatys, kad ši savaitė sukelia ne tik šypseną, bet ir nuoširdžią meilę sau. Per gyvenimą spėjote patirti visko – būta ir tragedijų, ir komedijų. Sukauptas žinias metas panaudoti praktiškai, jos labai pasitarnaus puoselėjant naujus romantiškus santykius arba tobulinant esamą ryšį. Pajusite, kad galite kur kas daugiau nei bet kada manėte. Tai atvers visiškai naujus kelius ir išryškins geriausias jūsų puses. Iš mylimo žmogaus sulauksite daug dėkingumo, palaikymo, šilumos.

 

Žuvys

 

Patys visada žinojote, kaip stipriai gebate mylėti ir nuoširdžiai rūpintis kitais. Tik nebuvote tikri, ar tą mato ir kiti. Ši savaitė parodys, kad aplinkiniai tai ne tik mato, bet ir vertina. Galima sakyti, kad meilės srityje nuskinsite aukso medalį. Laukia labai malonūs netikėtumai, pokyčiai, stulbinantys posūkiai asmeniniame gyvenime. Iš pradžių netgi gali būti sunku patikėti, kad visa tai tikrai vyksta su jumis. Kai kas gali net šokiruoti, bet tik pačia geriausia prasme.

 

Autorius Jūratė Survilė