Rugsėjo 25-spalio 1 d. reikėtų drąsiai svajoti, nes tos svajonės bus linkusios pildytis. Duokite savo fantazijai sparnus ir lai ji lekia tolyn. Laikotarpis itin palankus trims Zodiako ženklams. Kas tie laimingieji?

 

VėžysAstrological,Signs,On,Ancient,Clock,Torre,Dell'orologio,,Venice,,Italy.,Medieval

 

Šią savaitę reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Likimas jūsų atžvilgiu nusiteikęs palankiai, tik nereikia skubinti įvykių. Karma grąžins jums tai, ko nusipelnėte. Geras laikas daugiau ilsėtis, rūpintis savo sveikata – ne tik fizine, bet ir emocine. Ši savaitė – tarsi jūsų atgimimo laikotarpis. Išlikite atviri pasiūlymams, nebijokite naujovių. Visa tai gali jus nuvesti visiškai nauju ir labai nuostabiu keliu.

 

Ožiaragis

 

Šią savaitę daugiau dėmesio reikėtų skirti savo finansams. Nepraleiskite progos pagerinti savo piniginę padėtį, pasitaikys progų lengvai ir greitai užsidirbti. Taip pat palankus metas investuoti, tik labai apskaičiuotai ir apgalvotai. Pati palankiausia savaitės pradžia, bet sėkmė lydės iki pat jos galo. Svarbiausia nesiimti nieko neteisėto, nors pagundų kils.

 

Skorpionas

 

Anskčiau įdėtos pastangos ims atsipirkinėti. Svarbiausia nevaržykite patys savęs ir Visata jums ypatingai dosni. Galite sau išsikelti naują tikslą, nes šiuo metu sugalvotos intencijos bus linkusios virsti realybe. Nebijokite to, kas iš pirmo žvilgsnio pasirodys keista, neįprasta. Už pačių netikėčiausių dalykų šiuo metu jūsų laukia didžiausios galimybės!

 

Autorius Jūratė Survilė