Anot astrologų, žvaigždės žmogui įtaką daro nuo pirmos iki paskutinės gyvenimo minutės. Gimimo laikas daug atskleidžia apie asmenybės bruožus, prigimtį, temperamentą, kaip siekiame tikslų ir įprasminame gyvenimą. Kuo apie save žinome daugiau, tuo gyventi lengviau.

 

0.01–2.00

 

Žmonės, gimę šiuo laiku, siekia mobilumo ir įvairovės. Nuolat trokšta žinių, naujų potyrių, nori nuolat viską apie visus žinoti. Tačiau apie save kalba mažai, atskleidžia tik tai, kas būtina. Turi aštrų protą ir greitai viską suvokia. Itin svarbus šeimos ir draugų ratas; daug bendraujantys, tačiau iš prigimties santūrūs. Karjeros šlovę greičiausiai pasiekia televizijos ar kino industrijoje arba komunikacijos srityse. Daugelis išgarsėja jaunystėje, iki 30-mečio. Pinigų planavimo srityje šie žmonės – vizionieriai, gali daug sukurti bei pasinaudoti galimybėmis. Šeima prioritetas, o visa kita gyvenime – antras planas. Kalbant apie bendravimo įgūdžius, gali įtikinti beveik bet ką sekti paskui, nepaisant aplinkybių.

 

2.01–4.00Conceptual,Image,Of,Pregnant,Belly,With,Painted,Clock

 

Į pasaulį ateina prabangiam gyvenimui visomis prasmėmis. Žino, kaip savo meilumu priversti kitus daryti tai, ko nori. Geras maistas, prabangios vilos ir brangūs automobiliai – viskas, ko trokšta ir galiausiai gauna. Lemta įgyvendinti visus materialius troškimus. Gali būti sėkmės lydimi verslininkai, kurie įdarbina kiekvieną centą ir gauna pelną. Viskas, kas nauja ir gražu, jaudina ir traukia. Bet kokie užsiėmimai lauke yra siekiamybė, tačiau ne visada yra tinkamų progų. Šiems žmonėms reikia palaikyti ryšį su gamta, kad papildytų energijos resursus. Sėkmė aplanko lengvai. Labiausiai sekasi sulaukus 24–27 metų. Tvirtai tiki savo jėgomis, tad pasiekia aukštumas daugelyje sričių. Laimingo gyvenimo raktas – visada turėti gerų draugų ir šeimą.

 

4.01–6.00

 

Tvirtos asmenybės tiek išvaizda, tiek veiksmais. Be to, duotas pasitikėjimas savimi. Iššūkiai tik motyvuoja. Visuomenės įvertinimas ir galia jiems itin svarbūs. Mėgsta visada būti dėmesio centre. Ir tai ne be priežasties – turi stiprių lyderio savybių. Nenuostabu, kad daugelis renkasi karjerą gynybos ar policijos tarnybose. Patinka viskas, kas sąžininga, be paslėptų užuominų. Kartais gali būti užsispyrę. Yra romantiškos sielos, kurioms meilės ieškojimas – pagrindinis gyvenimo tikslas. Visada siekia užmegzti emocinį ryšį su partneriu, todėl negebėjimas vienam kito suprasti ir nekalbadieniai yra gniuždanti patirtis.

 

6.01–8.00

 

Šiuo laiku gimsta lyderiai, kurie turi galią pakeisti situaciją – ir į gerą, ir į blogą. Niekada lengvai neatskleidžia tikrojo savęs. Be to, turi instinktą dominuoti ir vadovauti kitiems. Nuolatinis poreikis tobulėti ir būti priimtam verčia išsikelti ir pasiekti neįmanomus tikslus. Gyvenimas atneša staigių posūkių ir pokyčių – tai juos užgrūdina. Visgi neigiami momentai sukelia daug pykčio ar kančios. Vertėtų treniruoti protą, kad pamatytų teigiamus dalykų aspektus ir eitų prie naujų horizontų. Svarbu, kad protas būtų šaltas. Siekia tobulumo ir nori sukurti pusiausvyrą tarp asmeninio laiko ir laiko su draugais. Tai žmonės, kurie apmąsto savo veiksmus, todėl dažnai užsiima meditacija, savistabos praktikomis. Kartais, siekdami tobulumo, gali būti per griežti sau, tad turi išmokti šiek tiek atsiriboti nuo savęs.

 

8.01–10.00

 

Širdyje filosofai, kuriems svarbi vidinė ramybė, stengiasi tolti nuo konfrontacijų ir konfliktų. Šūkis: „Gyvenk ir leisk gyventi.“ Nepaisant to, jei nori, gali būti itin užsispyrę. Bendraujantys, jautrūs, suvokia kitų poreikius, draugiški, nesunkiai sutaria su įvairių amžiaus grupių, kultūrų ir pažiūrų žmonėmis. Kalbant apie profesiją, labiausiai tinka viešoji karjera. Turi daug politinio lyderio savybių. Šių žmonių sėkmė glūdi jų prigimtyje. Įprastai drovūs, bet tai laikina, anksčiau ar vėliau patys suskaldo kiautą, kuriame slepiasi, ir noriai bendrauja su patinkančiais asmeninis. Nemėgsta parodyti tikrojo savęs, tačiau per susibūrimus ir vakarėlius mielai būna traukos centru.

 

10.01–12.00

 

Atviros asmenybės, optimistiškai žvelgiančios į gyvenimą. Sykiu tai jautrūs savikritikai. Aiškiai žino savo stipriąsias, silpnąsias puses ir tikslus, todėl niekas negali sutrukdyti pasiekti tai, ko nori, kai tik apsisprendžia veikti. Kartu tai lyderiai iš prigimties, aplinkiniai jais instinktyviai pasitiki bei seka. Pripažinimas ir įvertinimas juos veikia kaip katalizatorius, skatinantis siekti asmeninių tikslų. Tokios pastangos dažnai būna atlyginamos. Paprastai pasiekia aukštas pareigas ir uždirba užtektinai pinigų, kad galėtų patogiai gyventi. Puikiai sekasi meno srityje, nes turi išskirtinių įgūdžių, kurie atveria kelią sėkmei.

 

12.01–14.00

 

Energingi, kūrybingi, atsakingi žmonės. Paprastai tariant, aiškiai supranta, ko nori iš gyvenimo, ir pasirengę peržengti bet kokias ribas, kad pasiektų tikslus. Dėl atkaklių pastangų anksčiau ar vėliau atsiveria daug pajamų šaltinių. Mėgsta keliauti. Dažniausiai sėkmė aplanko tuos, kurie kuria gyvenimą toliau nuo gimtųjų namų. Turi puikių mokymo įgūdžių ir gali tapti gerais treneriais, vadovais, konsultantais. Peržengus 30-mečio slenkstį sėkmė gali lydėti beveik visose srityse. Nemėgsta klysti, todėl dažniausiai visada susikaupę ir pasiruošę dirbti. Nuolat mokosi ir mėgsta dalytis žiniomis su visais, kas to nori. Kantrybė ir pasitikėjimas – didžiausia dorybė, padedanti pasiekti aukštumų.

 

14.01–16.00

 

Turi įgimtą smalsumo jausmą, moka mėgautis gerais gyvenimo dalykais. Tai energingi ir iš prigimties spontaniški žmonės. Labiau patinka aktyvus, nuotykių ir netikėtumų kupinas gyvenimas. Iššūkiai motyvuoja ir skatina siekti neįmanomo. Nemėgsta pralaimėjimų ir nesėkmių. Dėl propaguojamo gyvenimo būdo patiria nemažai pakilimų ir nuosmukių. Puikiai sekasi tiems, kas dirba su finansais, fondais, apskaita, bankininkyste ir pan. Gerai sutaria su kitais, nes yra lankstūs ir paprasti. Ryžtingas ir optimistiškas požiūris padeda lengvai įveikti gyvenimo kliūtis. Sėkmė ir pozityvumas – geriausi draugai. Lengvai įsivelia ten, kur daug rizikos, tačiau tai suteikia ir didelį malonumą.

 

16.01–18.00

 

Emocingi ir tvirtai tiki meile. Galbūt atvirai neišreiškia emocijų, tačiau yra jautrūs viskam, kas supa. Paprastai mielo charakterio, rūpestingi. Gyvenimas išmoko sunkių pamokų labai jauname amžiuje. Tai išties padeda išsiugdyti optimistišką ir realistinį požiūrį į pasaulį. Itin saugo artimus ir brangius žmones. Puikiai supranta santykius ir deda daug pastangų, kad juos puoselėtų. Kitų konsultavimas ir mokymas savaime suprantamas dalykas, tad turėtų rinktis karjerą, kurioje reikėtų tiesiogiai bendrauti su auditorija. Tai optimistiškos sielos, kurios niekada nepasiduoda ir randa šviesą tamsiausiose vietose. Patinka palaikyti santykius ir yra nepaprastai malonūs bei dosnūs žmonėms, kuriuos myli.

 

18.01–20.00

 

Lengvabūdiški ir mielai bendraujantys. Supranta kitų poreikius ir pasiūlo pagalbą. Nenuostabu, kad instinktyviai traukia aplinkinius. Gali lengvai pajusti ir suprasti, kaip jaučiasi kiti. Dažniausiai turi aukštą emocinį intelektą. Optimistiškas nusiteikimas ir gebėjimas efektyviai koordinuoti bei valdyti paverčia populiariais lyderiais. Dažnai spręsdami kitų problemas pamiršta savo interesus. Buvimas stresinėje aplinkoje gali pakenkti nervų sistemai, todėl turi būti dėmesingi asmeniniams poreikiams. Kiekviena nauja diena – nauja patirtis. Sėkmę randa svetimose šalyse. Aplinkiniai žavisi jų pastangomis ir atsidavimu.

 

20.01–22.00

 

Pasitikėjimas ir dominuojantis požiūris atsiskleidžia jau vaikystėje. Tai džiaugsmingos ir pasitikinčios savimi asmenybės. Turi stiprių lyderio savybių. Nenuostabu, kad viskas, ką daro, turi būti tobula ir maksimaliai išpildyta. Dažniausiai yra aukštos kvalifikacijos ir kūrybingi darbuotojai. Kai nusistato tikslą ar strategiją, laikosi iki galo. Nieko nepalieka pusiau padaryta. Jaučiasi be proto laimingi padėdami kitiems. Dažniausiai žinomi dėl geraširdiškumo ir draugiškumo. Greitai pomėgį gali paversti sėkmingu verslu. Ypač sekasi meilėje. Nori duoti daugiau, nei patys gauna. Trokšta, kad visi būtų laimingi, todėl stengiasi dėl visų, kuriuos pažįsta. Toks dosnumas ir gerumas daro juos mylimus ir gerbiamus.

 

22.01–0.00

 

Orientuoti į ateitį ir visada ieško naujų dalykų. Moka džiaugtis širdimi, labai svarbi vidinė ramybė. Rami aplinka reikalinga siekiant išlaikyti psichinę pusiausvyrą. Paprastai punktualūs ir visada laikosi duoto žodžio. Būdami ambicingi, kiek įmanoma deda pastangas planuodami saugią ir patogią ateitį. Dėl įgimto užsispyrimo ir atkaklumo jiems nėra nieko neįmanomo. Ypač sekasi klestėti profesinėje srityje. Paprastai sekasi reikalai, susiję su protėvių nuosavybe ir ilgalaikiu turtu. Lyderystė – asmenybės bruožas, kuris lydi nuo gimimo. Tai žmonės, kuriuos mėgsta klausytis ir sekti. Lyderystės įgūdžiais mielai dalijasi ir keičia aplinkinių gyvenimus.

 

Autorius Monika Budnikienė